Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

VİKOSER KOMP. HAVA MAK. SAN. VE TİC. A.Ş.

0212 549 84 84

1980 senesinde hava kompresör sektöründe başlayan çalışmalarımız, gerek hava sektörünün gerektirdiği teknolojilerin yakından takibi, show more

0212 549 84 84

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, 427 - 429, E-2 Blok

http://www.vikoser.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1980 senesinde hava kompresör sektöründe başlayan çalışmalarımız, gerek hava sektörünün gerektirdiği teknolojilerin yakından takibi, gerek ise kişisel gelişimlerimiz ile kazandığımız farklı bakış açıları ile birleşerek; 1989 da VİKOSER Kompresörün kurulmasıyla anlam kazandı.
VİKOSER adı altında genç, dinamik, takım çalışmasını seven, teknolojiyi yakından takip eden, profesyonellerden kurulu deneyimli bir ekiple yola çıktık.
Yola çıktığımız o günden beri ilkemiz, müşterilerimize daima beklentilerinin üzerinde hizmet vermekti. Bugün geldiğimiz noktadan bakıldığında; bu ilkeler doğrultusun daki çalışmamızın ne kadar isabetli olduğu açıkça görünmektedir.Bugün VİKOSER, içerisinde bulunduğu hava sektörün de, servis ve satış anlamında Türkiye’ nin lider konumdaki firmalarından biridir.
Ekibimiz , başarılarımızın siz müşterilerimizin eseri olduğunu biliyor, aynı ilkeler ve anlayış doğrultusun da çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Çözüm ortağınız bizler; satış ve servis alanlarındaki hizmetlerimiz adına, size vermiş olduğumuz sözlerin daima arkasındayız.
Saygılarımızla.

Vizyon & Misyon

  • Hava kompresörü ve ekipmanları piyasasında; satış, servis ve yedek parça alanında TÜRKİYE’nin önde kuruluşlarından olmaktır.
  • Bu hedefimize; çalışanlarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlar da ürün ve hizmetler sunarak erişmeyi umuyoruz.
  • Başarımızın, müşterilerimiz ile olan dürüstlük, ahlak ve karşılıklı güvene dayalı olduğuna inanıyoruz.
  • Müşterilerimizin kişisel beklenti ve gereksinimlerinin ortak başarımız için önemli olduğunun bilincindeyiz.

Biz VİKOSER olarak müşterilerimizin bize inanmalarını sağlamakla sorumluyuz.

Röportaj

Soru: Kaç yılında kuruldunuz ve Firmanızı bize anlatır mısınız?
Cevap: Şirket kurucumuz Fahrettin İslam Bey; Vidalı hava kompresör ve ekipmanları ile ilgili olarak 1980 senesinde sektöre katılmış ve 1989 senesinde Vikoser Kompresörü kurmuştur.

O günkü şartlarda sektörün ihtiyacı olan kaliteli servis hizmeti için; genç, dinamik, takım çalışmasını seven, teknolojiyi yakın takip eden, deneyimli bir ekip ile yola çıktı.

Soru: Kuruluşunuzdan bugüne neler değişti ve sektöre neler kattınız?
Cevap: Yola çıktığımız günden beri; müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet vermekti, bugün geldiğimiz noktadan bakıldığında bu ilke doğrultusunda çalışmamızın ne kadar doğru olduğu açıkça gözükmektedir.

Başarı ile uygulamış olduğumuz ilkemiz; İŞİ BAŞTAN DOĞRU YAP.

Soru: İleride yapmayı düşündüğünüz fikirleriniz var mı?
Cevap: Türkiye de Vidalı Hava Kompresör showroom unu ilk uygulayan şirket olmaktan gurur duymaktayız. Vidalı hava kompresör ve ekipmanlarına ait yedek parça satışımız ile bu sektöre hizmet veren kompresör bakımcısı emekçi arkadaşların en büyük tedarikçisi konumuna geldik.

Yurdumuzda ve komşu ülkelerde küçük ve orta ölçekli kompresör imalatçılarının tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Soru: Sektörde karşılaştığınız zorluklar var mı?
Cevap: Her sektörde olduğu gibi MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR. Şirket olarak kendi öz sermayemiz ile çalıştığımızdan dolayı finans yükü olarak maliyetlerimizi en alt seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Bu durumun getirisini müşterilerimize olumlu olarak yansıtıyoruz.

Soru: Firmanızı günümüz teknolojisine hazırlıyor musunuz?
Cevap: Firmamız; basınçlı hava sistemleri ile ilgili en son teknolojileri kullanmakta olup, derdini söyleyen teknolojik kompresörlerin satışını başarı ile yapmaktadır.

Soru: Sitemiz hakkında neler düşünüyorsunuz?;
Cevap: İsminden de anlaşılacağı gibi sitemiz Demirciler  Sanayi Sitesi olup, burada bulunan işletmelerimizin yurdumuz sanayisine olan katkılarının önemi inkar edilemez ve bizde bu sitede olmaktan gurur duyuyoruz.

Soru: İnternet Sitemizde olması daha güzel olurdu dediğiniz bir şey var mı?
Cevap: Bu şekilde kalması bizce uygun olup, fazla abartıya ihtiyaç yok.

Soru: Buradan çalışan ve işletmecilere mesajınız olsa ne söylemek isterdiniz?
Cevap: Sitemiz işletmeleri rekabetten önce birbirimize destek olacak şekilde dayanışma içinde olmalıdırlar.

Soru: Son olarak bize bir mesajınız var mı?
Cevap: Günümüzde unutulan esnaf komşuluk ilişkilerini; yeniden AHİ EVRAN ilkeleri ile hayata geçirmek için sitemiz yönetiminin çalışmalarını beklemekteyiz.

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.