VERMO ASANSÖR ÇELİK VE İNŞAAT SAN. TİC. A. Ş.

0212 438 54 95

Teknolojiye öncülük eden Vermo Asansör, asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yaya yolu profesyonel üreticisidir.

Firmanın kuruluşundan show more

0212 438 54 95

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:316, D-3 Blok

http://vermoasansor.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Teknolojiye öncülük eden Vermo Asansör, asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yaya yolu profesyonel üreticisidir.

Firmanın kuruluşundan itibaren, Vermo Asansör dinamik uygulamalara ve yüksek derecede dönüşümler ilkelerine sıkıca bağlı kalmış, bu sayede bölgeleşme ve pazar odaklı gelişimini hızlandırmış ve ileri dünya teknolojisinde eş zamanlı gelişme kaydetmiştir.

İleri dünya teknolojisi uygulama ve dönüşümleri sırasında Vermo Asansör, bilinen teknolojilere yenilikler ekleyerek, performans ve kişisel gelişime eşit derecede önem vererek teknolojide, yeniliklerde ve kişisel gelişimde büyüme atılımı gerçekleştirmiştir.

Geçtiğimiz yıllarda, Vermo Asansör ”Müşteri Odaklı İlgi” konseptinde ısrarcı davranıp ”Müşteri Talebi Vermo Asansör’ün Aradığı Şey” ilkesini benimseyerek satışları, montaj ve bakım işlemlerini artırmıştır.

Vermo Asansör, seçkin üretim sürecini ve güvenilir kontol sistemini Japonya’dan adapte etmiş, Avrupa EN81 VE EN115 güvenlik standartlarını tam bir şekilde uygulamaya almıştır.

10 yılı aşkın başarılı çalışmaları ile Vermo Asansör şimdi Yüksek Hızda Asansörler, Panaromik Asansörler, Otomobil Asansörleri, Yatak Asansörleri ve farklı modelde yürüyen merdivenler gibi çeşitli ürünler üretmektedir. Vermo Asansör yurt içi ve yurt dışında ileri teknolojisi ve sürekli gelişen yenilikçi fikirleri ile ün kazanmıştır. Ürünlerimiz dünyanın dört bir yanında övgü görmüştür.

Şimdi bu tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.