UZTES MAKİNA İTH. İHR. MÜM. SAN. VE TİC. AŞ.

0212 875 58 91

Türkiye'nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Uzay Makina, 1976 yılından beri metal kesim sektöründe faaliyet show more

0212 875 58 91 / 0212 444 89 29

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 181, B-8 Blok

http://www.uzaymak.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Türkiye’nin önde gelen takım tezgahları üreticilerinden olan Uzay Makina, 1976 yılından beri metal kesim sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemizin ilk kollu ve şerit testere tezgahı üreticisidir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en iyi konfigürasyonları üretebilecek alt yapıya sahip olan ve kesim tekniğinde tüm dünyada tecrübe sahibi az sayıda bir kaç firmadan biri olarak Uzay Makina, 2200 mm.’lik kesim kapasitesine kadar üretim gerçekleştirmektedir. Uzay Makina, sektörüne pek çok yeni ve yaratıcı ürünler sunmuş ve halen araştırmaya ve sunmaya devam etmektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışını, geniş ürün yelpazesi ve hızlı servis ile birleştiren UZAY, bugün 25000 m² ye varan üretim alanı ve 116 kişilik kadrosu ile hizmet verdiği sektördeki lider konumunu sürdürmekte ve kazanmış olduğu tecrübelere yenilerini eklemektedir.

Üretimin her aşamasında dünya standartlarına ulaşan şirketimiz modern teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanmakta ve üretiminde dünyada lider konumda olan firmaların ekipmanlarını kullanmaktadır.

Konusunda uzman mühendis, makine ustaları, elektrik teknikerleri ve montaj elemanları tarafından görsel bir şölene dönüştürülmekte ve müşteri beklentilerinin üstünde tasarım ve uygulamalara imza atılmaktadır. UZAY müşterilerine vermiş olduğu ömür boyu servis imkânıyla kendini farklı bir noktada konumlandırmayı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz
Yeniliklere açık, olaylara geniş bir açıdan bakarak müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkarmak, metal kesim sektöründe kaliteli hizmetlerimizle müşteri odaklı gelişmeyi sürdüren lider bir firma olmak. Varlığımzın temel taşı olan Türk Ekonomisi ve Türk Sanayicisine güç katmak.

Vizyonumuz
Müşteri odaklı olmak, faaliyet alanında liderliği koruma hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profosyonel ve etkin ekip çalışmasına inanırız. Dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara uygun hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için bizler ekip olarak maksimum çabayı ve çalışmayı sergileriz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.