TEZSAN TAKIM TEZG. SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 16 83

Firmamız Özkal Makine San. ve Tic. Mustafa Özkal Ünvanı ile,1984 yılında Bayrampaşa'da yeni ve ikinci el takım tezgahlarının alım show more

0212 671 16 83 / 0212 671 16 84

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 53 - 54, B-2 Blok

http://www.tezsan.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Firmamız Özkal Makine San. ve Tic. Mustafa Özkal Ünvanı ile,1984 yılında Bayrampaşa’da yeni ve ikinci el takım tezgahlarının alım satımı ile ticari faaliyetine başlamıştır.Bu faaliyet ek olarak 1985 yılından itibaren Taiwan,Çin Halk Cumhuriyeti,Rusya (o zamanki adıyla S.S.C.B.) ve Bulgaristan’dan alınan muhtelif mümessilliklerle birlikte, bu tezgahların yeni olarak ithalatına başlamıştır. Daha sonra 2005 senesinden itibaren çalışmalarımız, Tezsan Takım Tezgahları San. ve Dış Tic.Paz.Ltd.Şti. olarak devam etmektedir.

Türkiye genelinde firmamızın doğrudan ithal etmiş olduğu; 4500 civarında Kalıpçı Freze Tezgahı, 1750 civarında Üniversal Torna Tezgahı, 700 civarında Satıh Taşlama Tezgahı ve muhtelif metal işleme tezgahı çalışmaktadır.

Satış sonrası bakım hizmetleri kapsamında,ithal ettiğimiz tüm makinalara ait teknik yardım firmamız teknisyenlerince verilmektedir.Yine bu makinalara ait her türlü aksam ve yedek parça, ithalata başladığımız yıldan bu yana sürekli stoğumuzda bulunmaktadır.

Firmamız 2002 yılından itibaren, merkezini, İkitelli Organize San. Bölgesi, Demirciler Sitesi’ndeki 1500 m2’ik yeni yerine taşımıştır. Halen mümessilli olduğumuz markalar aşağıda belirtilmiştir:

 • Sunlike (Her türlü takım tezgahları ve aksamları) Tayvan
 • ZMM Bulgaria (Üniversal Torna Tezgahları) Bulgaristan
 • ZMM Vratsa (Üniversal Torna Tezgahları) Bulgaristan
 • King Spark (Elektroerozyon Tezgahları) Tayvan
 • Yang Li (Eksantrik Pres Tezgahları) Çin
 • Lunan (Kalıpçı-Üniversal Freze Tezgahları) Çin
 • Weihai (Taşlama Tezgahları) Çin
 • Guilin (Radyal Matkap Tezgahları) Çin
 • Sunlike (Her türlü takım tezgahları ve aksamları ) – Çin

Misyon
30 yılı aşkın tecrübemiz, servis altyapımız, yedek parça tedariğimiz ile siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek…

Vizyon
Değişken ekonomik ve teknolojik şartlara ayak uydurarak; herkese hitap edebilen, sektöründe lider şirket olmak…

bize mesaj gönder

  Fiyatınızı oluşturun

  Görüntülenecek derecelendirme yok.