Taşıt Kantarı

Metalin hayat bulduğu yer,
DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİ.
İstanbul’un dünyaya açılan kapısı olan Atatürk havalimanına yakın bir konumda show more

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, 582/3 No: 3/2, Sosyal Tesis 7

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Metalin hayat bulduğu yer,
DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİ.
İstanbul’un dünyaya açılan kapısı olan Atatürk havalimanına yakın bir konumda bulunan Demirciler Sanayi Sitesi, üretimin yükselen değeri olarak bizleri gelecek için umutlandıran bir yapıya kavuşmuştur.

İç ve dış ticaret ağını bünyesinde barındıran bir çok firma, bu yükselen değerin mevcut yapısı içinde kendini geliştirmiş ve esnaflık sanatının büyümeye temel oluşturan değerlerini, yapmış oldukları ticarette göstererek bu gelişmeye katkı sağlamışlardır.

Metalin hayat bulduğu yer olarak lanse ettiğimiz Demirciler Sanayi Sitesi, ülkemizde üretimin parlayan yıldızı olan ikitelli sanayi bölgesinin “ giriş kapısı ” olarak görülmektedir.

Her çeşit demir ve mamulünün işlendiği, hayatın her alanında kullanılan yapılara entegre olan malzemelerin üretiminin yapıldığı, günümüzün realitesi olan teknolojinin, yılların el emeği ile harmanlandığı üretim atölyesi olarak, marka değeri her zaman yükselen bir Demirciler Sanayi Sitesi görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz.

İstanbul’un uluslar arası gözde fuar alanlarına da yakın olan Demirciler Sanayi Sitesi, sektörün en büyük firmalarının bir arada üretim yaptığı bir bölgedir. Bu firmaların bir arada bulunması ile hem sektörün nabzının birlikte atmasını, hem de iç ticari gelişmesiyle rekabetinin gücünün de görülmesini sağlamaktadır.

Demirciler Sanayi Sitesi, ürettiği hizmet ile metal endüstrisinin yanı sıra metal dışı üretim alanlarında faaliyet gösteren firmalara da yer vermektedir.

Gelecekte mevcut durumdan daha büyük bir üretim ağına sahip olması için birlikte iyi çalışmaların altına imza atacağımız sitenin ülke sanayisine verdiği önemli katkıdan dolayı gururlanıyor, çalışmalarımıza bu moralle devam ediyoruz.

bize mesaj gönder

    Create your rate

    Görüntülenecek derecelendirme yok.