SÜREN METAL SAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 33 34

Süren Metal Sac Sanayi Ticaret Limited Şirketi ismiyle faaliyet gösteren Süren Metal Rulo sac Ticaretini, Galvaniz Rulo, Alüminyum Rulo, show more

0212 549 33 34

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 93, B-4 Blok

http://www.surenmetal.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Süren Metal Sac Sanayi Ticaret Limited Şirketi ismiyle faaliyet gösteren Süren Metal Rulo sac Ticaretini, Galvaniz Rulo, Alüminyum Rulo, Galvaniz Boyalı Rulo,DKP Rulo ürünlerinin yer aldığı geniş bir yelpazede sürdürürken bunun yanı sıra Boy Kesme, dilme, Levha kesimi, Çatı oluğu basımı, Profil imalatı, Stor basımı hizmetlerini de aynı kalitede sunmaktadır. Şu anda İkitelli de çelik sektörünün merkezi sayılabilecek noktalardan biri olan demirciler sitesinde bulunan şirket, faaliyetlerini de burada gerçekleştirmektedir.

Süren Metal Tarihçe

Şirketimiz 1998 yılında Muharrem Süren yarafından kurulmuş olup ağırlıklı galvaniz sac olmak üzere demir, çelik ve metal ürünleri satışında müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Süren metal sac san. tic. ltd. şti. olarak müşteri ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap vermek için stoklarımızın çeşitliliğine önem vermekteyiz. Standart ebatların dışında galvaniz rulo stoğumuz ile özel ebatta ende ve boyda en az fire ile müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktayız. Firmamız kendi sektöründe çağın gereği olan teknoloji ve yenilikleri takip edip sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına 2010 yılında kesim ve büküm yapabilen makina, stor basımı 3 mm’ye kadar ve açık profilde (Destek sacı ve otomatik kepenk paleti basımında da) sizlerin ihtiyacını karşılamaya ve hizmet vermeye devam edecektir.

Şirket olarak amacımız dürüst ve kaliteli hizmet vererek en kaliteli ürünü en ucuz fiyatlarda değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Bizlere olan güveninizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir, hayırlı işler dileriz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.