SİSTEM KONVEYÖR BANT VE KAYIŞ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 98 96

25 yıllık sektör tecrübesi ile Sistem Bant 1996 Yılında kurulmuş ve sektörde müşteri odaklı yaklaşımı, kalitesi ve sunduğu büyük show more

0212 549 98 96

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 161, B-7 Blok

http://www.sistembant.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

25 yıllık sektör tecrübesi ile Sistem Bant 1996 Yılında kurulmuş ve sektörde müşteri odaklı yaklaşımı, kalitesi ve sunduğu büyük fiyat avantajları ile sektörde belirleyici unsur olarak yerini almıştır.

İthalat ile başlayan yolculuğunu üretim ile taçlandırarak 2010 yılında yaptığı yatırımlar ile iki adet laminasyon ünitesini kurmuş 2013 yılında ise teknik kauçuk üretim hattını devreye alarak sektörde bir ilki başarmıştır.

İthalattan ihrataca giden bu zaman diliminde Sistem Bant istikrarı, sürekli büyüme anlayışı ve teknolojik gelişime verdiği önem ile ülke ekonomisine, sanayisine ve çalışanına katkı sağlamak için çalışmalarını artırarak sürdürmektedir.

Bakış açımız

İnsana doğaya gereken değeri vererek ürünlerimiz ve çalışanlarımızla ülke ekonomisine değer katarken müşterilerimiz için hep daha iyi ürünleri daha cazip hale getirerek üretime katkı sağlamak bu sayede teknoloji ve bilgi satabilir hale gelmektir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.