SEREN MOBİLYA TESK. DAY. TÜK. MAL. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 50 67

1998 yılından beri ikitelli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren seren mobilya tekstil ve day. tük. mal. tic. ltd. şti. setaş markası show more

0212 549 50 67

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 022-027-028, A-2 Blok

http://www.setas.gen.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1998 yılından beri ikitelli organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren seren mobilya tekstil ve day. tük. mal. tic. ltd. şti. setaş markası ile 2500 metrekare kapalı alanı ve seçkin kadrosu ile yatak ve baza çeşitleri ve panel mobilya ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir. Tecrübemizle teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyeti ilkesi odaklı üretim ve hizmet anlayışını birleştirerek uyku konforu alanında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Kuruluşundan bu yana her geçen gün artan kalitesi ve teknolojisi ile sektörde marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen setaş dış pazarlara pazarlama çalışmalarına hem ülke ekonomisi ve şirket büyüme hedefleri doğrultusunda yurt dışı ve yurt içi fuar ve tanıtım çalışmalarına dikkat ve önemle çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde ihracat çalışmalarını başlatmıştır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen, müşterilerine alanındaki yenilikleri takip edip ve yeni tasarımlarla müşterilerine en iyi hizmeti vermekle uzun vadeli ilişkiler kurmayı görev bilen setaş; gelişen teknolojisi ve artan kapasitesiyle genç dinamik ve yenilikçi bir frma olarak bugün olduğu gibi yarınlardada sektöründe çalışmalar yapmaya devam edecektir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.