SARIYILDIZ LAZER KESİM VE METAL ÜRÜN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 24 46

Sarıyıldız Metal 1984 yılında seyrantepe eski oto sanayide küçük bir dükkanda bir kesim bir büküm makinası ile iş hayatına başlamış show more

0212 549 24 46 / 0212 269 44 89

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, B-6 Blok No: 137, No:127, 128, B-5 Blok

http://sariyildizlazer.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Sarıyıldız Metal 1984 yılında seyrantepe eski oto sanayide küçük bir dükkanda bir kesim bir büküm makinası ile iş hayatına başlamış piyasalara verdiği güven ve sunduğu kalite ile sektörde önemli bir yere sahip olmuş ve sac kesim ve büküm hizmetlerinde piyasanın en güvenilir markalarından birisi olmuştur.

YENİ YERİMİZDE 2015 MODEL TEZGAHLARLA
CNC KARBON & FİBER LAZER KESİM ve SAC KESİM-BÜKÜM
KONULARINDA HİZMETİNİZDEYİZ…

Bu başarı Sarıyıldız Metal’i İkitelli Demirciler Sanayi Sitesi’nde yeni yerine yeni vizyonu ile taşımıştır. 2015 model tezgahlarımızla, CNC KArbon ve Fiber Lazer Kesim ve Sac Kesim-Büküm hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız tüm müşterilerimizin güvenini kazanmamızı sağlamıştır.

MAKSİMUM KALİTE ve UYGUN FİYAT…

Sac Kesim ve Büküm hizmetlerini kalite ve memnuniyetimiz her geçen gün artsada piyasaya göre çok uygun fiyatlar ile hizmetimizi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin vazgeçilmezi olmayı başarmak için çok çalıştık ve bugünden geleceğe bu hizmetleri taşıyabilmek için çok daha fazla çalışıyoruz ve bu mutlu aileyi büyütmek için emin adımlarla ilerliyoruz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.