ŞAFAK SAC KESİM BÜKÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 02 33

Sac kesim büküm konularında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve başta İkitelli O.S.B. olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında geniş bir show more

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Sac kesim büküm konularında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve başta İkitelli O.S.B. olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında geniş bir müşteri portföyü bulunan Şafak Metal kurucusu Şafak KÖLE, eski firmasındaki Faaliyetlerini artık yeni yerinde Şafak Metal adı altında sürdürmeye başladı.

Şafak KÖLE; 4 metre boyunda tezgahlarıyla 16mm’e kadar CNC büküm, 3 metre boyunda tezgahlarıyla, 030mm`den 20mm`e kadar CNC Kesim faaliyetlerinin yanı sıra, NPI – NPU – SİYAH – GALVANİZ SACLAR – PROFİL – KÖŞEBENT malzeme satışı yaptıklarını, sac kesim bükümde kaliteli malzeme ile müşterilerinin taleplerine uygun hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Şafak Köle…

Uzun yıllar Almanya’da çalıştıktan sonra 1996 yılında kesin dönüş yaparak İstanbul’a yerleşti. Kesim – büküm, sac ve demir ticareti yapan aile şirketinde çalışmaya başladı. Sektörle tanışıklığı ise 1984 yılına dayanıyor. Yaklaşık 11 yıl bu şirkette görev yaptıktan sonra 2007 yılının başlarında Şafak Metal adıyla kendi şirketini kurdu. Şafak Metal; profil, sac – demir ticareti yapıyor. 3 metre boyunda CNC tezgâhlarıyla 0.30 mm’den 20 mm’ye kadar makasla CNC kesim ve 4 metre boyundaki makinemizle 16 mm’ye kadar CNC büküm yapan bir firma konumunda. Ayrıca firma çatısı altında NPI – NPU, siyah – galvaniz saclar, profil ve köşebent satışı yapılıyor.

Ticarette ilkeleri olan, üstlendiği işlerde kaliteden taviz vermeyen Şafak Metal’in kurucusu Şafak Köle, firmayla ilgili gelişmeleri bizimle paylaştı. “Dürüst çalışmayı ilke edindim” Kendi işimi kurmadan önce belirli kararlar aldım. İnandığım doğruları ticari hayatımın sonuna kadar yıkılmayacak şekilde tabulaştırdım ve şirketi ondan sonra kurdum. Çünkü geçmiş meslek yaşantımda gördüm ki; dürüstlükten, kaliteden, kanaatten taviz vermeyen kişi ve kurumlar uzun ömürlü oluyorlar. Kötü sürprizlerle karşılaşmıyorlar. Bu nedenle kaliteli hizmet, doğru ve temiz çalışmak, dürüstlükten ödün vermemek benim tabularım oldu.

Hizmet Yelpazesi Yan sanayi, makine sanayi, inşaat, damper sanayi gibi sektörlere hizmet veriyoruz. Ağırlıklı olarak makine sektörüne hizmet veriyoruz. Hizmet vermiş olduğumuz sektörler, kaliteye ve iş disiplinine fazlasıyla önem veriyorlar. Dolayısıyla bizler de en az onlar kadar titiz ve dikkatli çalışıyoruz.
Şu an hiçbir hatayı firmalara kabul ettiremezsiniz. Çünkü Türkiye’nin önü öyle açıldı ki, yurtdışına çok kaliteli makineler veriyoruz. Çalışmalarımızın %60’ını yurtdışına yönelik yapıyoruz. Bu nedenle kaliteyi takip etmek zorundayız, malzeme açısından dört dörtlük olmak zorundayız. Yurtdışı tecrübem olduğu için onların çalışma sistemlerini, ne istediklerini biliyorum. Alman prensibiyle yetiştim ve burada da aynı sistemi sürdürüyorum.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.