SABO ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 571 21 11

Sabo Elektronik Ltd.Şti. 1998 yılından itibaren Switch Mode Güç Elektroniği ve Ozon Jeneratörü konusunda faaliyetlerini devam show more

0212 571 21 11

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 301/B - 300 /2, D-2 Blok

http://saboelektronik.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Sabo Elektronik Ltd.Şti. 1998 yılından itibaren Switch Mode Güç Elektroniği ve Ozon Jeneratörü konusunda faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Değişimi takip edebilmek, doğru ürünle beklentilere cevap verebilecek, sektöre has çözüm ve hizmetler sunabilmek amacında olan bir kuruluştur.

Kalite Politikamız
Pazardaki varlığımızın ve rekabet gücümüzün düşük maliyetle hızlı ve yüksek kalitede ileri teknolojiyle üretim ve servis hizmeti yapabilmekle mümkün olduğunu bilmekteyiz.

Misyonumuz
Geleceğimizin, müşterilerimize kaliteli ve ekonomik üretim yapabilmek kabiliyetine bağlı olduğunu, bu bilincin bizi müşterilerimiz için güvenilir biz iş ortağı olarak kalmamızı sağlayacağına inanmaktayız.

Vizyonumuz
Ozon Jeneratörü sektöründe doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti sürdürmenin yanı sıra en uygun fiyata, üretimi ve üretmeyi seven, gelişmeye açık geniş bir bakış açısına sahip bir firma olmak Sabo Elektronik Ltd.Şti.’in en büyük hedefidir.

Saygılarımızla
Sabo Ozon Sistemleri
Hüseyin GÖKÇEN

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.