ROTA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 77 64

Rota Teker markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık show more

0212 549 77 64

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 225, C-3 Blok

http://www.rotateker.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Rota Teker markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.
Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.
Firma 30 yılı aşkın tecrübeleri ile rulet ve teker konusunda uzmanlaşmış ve bu birikimlerini sizlerle paylaşmış olan Affan AYDIN ve Erdoğan ERSOY tarafından kurulmuş ve sizlere hizmeti ilke edinmiştir.

Misyonumuz Vizyonumuz;
İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.
Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.