Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

REDOMAYER MAK. OTO. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 15 60

Makina tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet gösteren 3E, 1991 yılında kurulmuştur. Ürettiği makinaların tasarımından otomasyonuna kadar show more

0212 671 15 60

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:260, C-5 Blok

http://3eotomasyon.net

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Makina tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet gösteren 3E, 1991 yılında kurulmuştur. Ürettiği makinaların tasarımından otomasyonuna kadar bütün aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren 3E, müşterilerinin talepleri doğrultusunda bir çok yeni tasarımı başarıyla hayata geçirmiştir.

Firmamız hitap ettiği sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak AR-GE çalışmalarına yer vermektedir. Türkiye’de bir ilk olan dikey torba kolileme makinamız ve kartezyen paletleme robotumuz TÜBİTAK tarafından ar-ge projesi kapsamında desteklenmeye değer bulunmuş ve 2009 yılı itibariyle üretime dahil edilmiştir.

Hat sonu otomasyonu konusunda uzmanlaşmış olan firmamız bir çok zorlu projeyi üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş UCEmarkası ile ürettiğimiz ürünler:

Hat Sonu Otomasyonu – Çuval üretim makinaları
2 eksen koli doldurma robotları – Kumaş kesme- katlama makinaları,
Koli açma makinaları – Düz/dairesel kesim makinaları,
Robotik paletleme sistemleri – Şişe tipi kaynak makinaları,
Kartezyen paletleme sistemleri – Blow Folder Makinası
Dikey paketleme makinaları – FIBC Test Makinası
Konveyör sistemleri – Özel tasarım makinalar

Firmamız robotik paletleme sistemleri konusunda dünyanın bir numaralı robotik paletizeri olan FUJI ACE serisinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. FUJI ROBOTICS firması ile işbirliği halinde kurduğumuz sistemler sadece Türkiye’de değil dünya çapında örnek teşkil etmektedir. Firmamız aynı zamanda Stäubli Robot Sistemlerinin sistem entegratördür.

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.