RAMEZ FERFORJE SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ - Ferforje Sanat Atölyesi

0212 407 03 47

20 yıllık tecrübemizle kurduğumuz Ramez Ferforje Sanat Atölyesi 6 yaşında !

Bu sektörde 19 yıldır sizlere demirden sanatsal ürünler show more

0212 407 03 47

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 73, B-3 Blok

http://www.ramez.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

20 yıllık tecrübemizle kurduğumuz Ramez Ferforje Sanat Atölyesi 6 yaşında !

Bu sektörde 19 yıldır sizlere demirden sanatsal ürünler sunmak için çalışıyoruz !

On dört yıllık deneyimimizle Ramez Ferforje Sanat Atölyesi çatısı altında imalatlar yapıp siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Demirden siz ne istiyorsanız bizler size istediklerinizi vermek için çalışacağız. Neler isteyebileceğinizi şu başlıklar altında sıralayabiliriz. Ferforje merdiven korkulukları, ferforje balkon korkulukları, ferforje bina giriş kapıları, ferforje bahçe giriş kapıları, ferforje bahçe duvar üstü korkulukları, ferforje bahçe aksesuarları, ferforje çiçeklikler, ferforje gazebolar, ferforje şamdanlar, ferforje avizeler, ferforje aplikler, ferforje masalar, ferforje sehpalar, ferforje sandalyeler, ferforje dresuarlar, ferforje aynalar, ferforje yatak başlıkları, ferforje etajerler, ferforje vitrinler, ferforje perde kornişleri, ferforje şezlonglar.

Bu yaptığımız ürünleri aynı zaman da el işçiliği ile yapmaktayız, demirin yumuşaklığı sayesinde sınırsız figürlerle ürünlerimize şekiller vermekteyiz.

Biz demiri öfkeyle değil aşkla dövüyoruz, onun için bize itaat ediyor. Biz ne olmasını istiyorsak demir onu oluyor. Demir binlerce yıldır insanlara en güzel dekoru cömertçe yaşatıyor.

Bizim işimiz bu!

Hizmet etmekte bulunduğumuz bu sektörde hiçbir firmayla ortak çalışmamız bulunmamaktadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.