PUSAT METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Hep Birlikte Daha İyiye...

0212 671 57 86

Pusat Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız, sektörde ki edindiği bilgi ve tecrübesi ile Eylül 2010 tarihi itibarı ile show more

0212 671 57 86 / 0212 671 57 87

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 265, D-1 Blok

http://pusatmetal.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Pusat Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız, sektörde ki edindiği bilgi ve tecrübesi ile Eylül 2010 tarihi itibarı ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesinde faaliyetine başlamıştır.

Makine imalat sanayi, otomotiv ve otomotiv yan sanayinin ihtiyacı olan karbon çelikleri, alaşımlı çelikler, sementasyon çelikleri, ve otomat çeliklerinin toptan ve kesimli perakende satışını yapmaktadır.

Firmamız yurt içinde üretilen sıcak haddelenmiş, kabuk soyulmuş ve soğuk çekme işlemlerine tabi tutulmuş ürünleri pazarlamanın yanı sıra, yurtdışından da ithal ürünlerin uygun şartlarda piyasaya sunulması konusunda iddialı ve bir o kadarda tecrübeli personel ve ekipmanına sahiptir.Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve kaliteli hizmeti sunmak firmamızın en büyük hedefidir.

Sanayimizin olmazsa olmazlarından olan üstün kalite ve hizmet anlayışından yola çıkarak sizlerle birlikte büyümenin ve sektöre hizmet etmenin onuru ve haklı gururunu yaşatan siz müşterilerimize şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

HEDEFİMİZ ;

HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE…

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.