ÖZSOY METAL VE PASLANMAZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 82 38

Şirket Politikamız gereği çağımızın tüm olumlu gelişmelerini yakından takip etmekteyiz. Hem kendi sektörümüzdeki gelişmeleri, hem de show more

0212 671 82 38

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 430 - 431 - 432, F-1 Blok

http://ozsoymetalpaslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Şirket Politikamız gereği çağımızın tüm olumlu gelişmelerini yakından takip etmekteyiz. Hem kendi sektörümüzdeki gelişmeleri, hem de hizmet vermekte olduğumuz sektörlerdeki gelişmeleri iş planlarımıza dahil ederek, sürekli güncel ve başarılı kalma vizyonu ile ticaret yapmaktayız.

Tüm hizmetlerimizde gösterdiğimiz “En İyi” olmaya yönelik çabamızı, satışa sunduğumuz ürünlerimiz için de “En Doğru Ürünleri Satışa Sunma” maksadı ile sürdürüyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlere yönelik “Proje Bazlı” özel çözümler sunabilmek, esnek hizmet anlayışı ile faaliyet sürdürüyor olmak “Tüm Türkiye Genelinde” ticari faaliyet hedeflememize imkan vermektedir.
1978 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa ÖZSOY’un temellerini attığı şirketimiz, aradan geçen uzun yıllar boyunca aralıksız olarak ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Günümüzde, Yön. Kurulu Bşk. Mustafa Özsoy’un idaresinde ve Pazarlama Md. Uğur Özsoy’un vizyonunda faaliyetlerine devam eden şirketimizin birbirinden seçkin ve işinde başarılı bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Tecrübe, Eğitim ve Yatırım değerlerini bir araya getirip, Türkiye Pazarı’na hizmet etmek misyonumuz ile uzun yıllar dürüstlüğümüzü ve çalışkanlığımızı muhafaza etmek gayretindeyiz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.