ÖZGÜR PASLANMAZ AKS. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 72 21

Üretim faaliyetlerine 1990’lı yıllarda başlayan, Özgür Paslanmaz 2001'li yıllarda yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama show more

0212 549 72 21

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 386 - 387/B, E-2 Blok

http://www.paslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Üretim faaliyetlerine 1990’lı yıllarda başlayan, Özgür Paslanmaz 2001’li yıllarda yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörünün önde gelenleri arasına girmeyi başarmıştır.

Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak piyasanın nabzını tutan Özgür Paslanmaz Ltd. Şti, yatırımlarına her yıl yenileri eklemiştir.

Misyonumuz
Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında ürünler üretmek.

Vizyonumuz
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve sektördeki öncü firma yapımızı korumak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında ülke ekonomisine destek olmak.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.