ÖZCAN PASLANMAZ TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 27 07

Özcan Paslanmaz Tic. Ltd. Şti. 2002 yılından itibaren paslanmaz çelik sektöründe güvenilir ve saygın bir yer edinerek, müşterilerimizin show more

0212 549 27 07

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, E-2 Blok No: 383, No: 312, D-3 Blok

http://ozcanpaslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Özcan Paslanmaz Tic. Ltd. Şti. 2002 yılından itibaren paslanmaz çelik sektöründe güvenilir ve saygın bir yer edinerek, müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını zamanında, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılamaya yeni şubemiz ile devam ediyoruz.
Faaliyet alanımızda gıda ve sanayi, makina ve otomotiv normu, paslanmaz çelik mamülü, her türlü paslanmaz çelik, metal malzemesinin ithalatı ve ihracatı bulunmaktadır.
Firmamız kuruluşundan bu yana gerek inşaat firmaları gerek son kullanıcılara hizmet veren müşterilerinden aldığı güçle yatırımlarını artırmış, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma çabası içerisine girmiştir.
Paslanmaz çelik su depoları, paslanmaz çelik merdiven ve balkon korkulukları, ferforje, alüminyum korkuluk sistemleri, camlı korkuluk uygulamaları, panel kaplamalar yapmaktadır.

Firmamız iş ilişkilerini insani özü gözden ırak tutmadan yürütmeyi ilke edinmiştir. Geçmiş zamanlardaki ustaların yaratıcı titizliğine ve en son teknolojinin verilerini kolektif varlığında bütünleştiren firmamız uygulamalarında bunu göstermektedir.

Firmamız anılan ilkeler doğrultusunda güçlü sermaye yapısı, firmasının ortağı olan deneyimli kadroları, yeterli teknik donanımı olan ekibi, işi kendisinin parçası gören çalışanları, çalışanları kendisinin parçası gören yönetimiyle üzerine aldığı sorumlulukları karşılıklı memnuniyetle neticelendirmiştir.

Tüm bunları ilke edinen Özcan Paslanmaz sizlerle ilişkilerini her iki taraf açısından anlamlı, verimli ve karlı bir çalışma şekli olarak telakki etmektedir. Karşılıklı güven ve samimiyet esasına dayalı olarak ilerlemesini arzuladığımız çalışmalarımızın yarınlara da bu istikamette uzanmasını temenni eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.