Nokta İş Makineleri Forklift ve Vinç Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Kiralama, Satış, Parça ve Hizmetler için Malzeme Taşıma Ekipmanları İSTANBUL”UN önde gelen şirketlerinden biridir. İstanbul genelinde show more

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, 34490, No: 406, E-2 Blok

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Kiralama, Satış, Parça ve Hizmetler için Malzeme Taşıma Ekipmanları İSTANBUL”UN önde gelen şirketlerinden biridir. İstanbul genelinde 500’den fazla kendi ekipmanından oluşan bir filoyu yöneterek , çeşitli endüstrilerde çok çeşitli müşterilere hitap ediyoruz. Malzeme taşıma alanında eşsiz uzmanlıkla istanbul’da kiralama pazarına öncülük ederek, pazardaki en rekabetçi fiyatları ve sınıfının en iyisi olan bir hizmet seviyesini sunuyoruz.

Misyon
Misyonumuz size basit ve verimli bir şekilde hizmet etmektir. Müşteriler, malzeme taşıma ekipmanları için maksimum çalışma süresi sağlayan kesintisiz, ağrısız bir süreç ister. Bunu yaptığımız her şeyde dürüstlük, müşteri gereksinimlerinin netliği ve sürekli gelişen yöntemler ve iyileştirme yolları ile sunmaya çalışıyoruz.

Vizyon
Vizyonumuz, tüm malzeme taşıma ihtiyaçlarına sınıfının en iyisi çözümler ile malzeme taşıma ekipmanlarında endüstri lideri ve en güvenilir kiralama hizmeti sağlayıcısı olmaktır.

bize mesaj gönder