Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

NOKTA İŞ MAKİNELERİ FORKLİFT VE VİNÇ KİRALAMA HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 407 00 11

Misyonumuz

10 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. show more

0212 407 00 11

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 171, B-7 Blok

http://www.noktaforklift.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Misyonumuz

10 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. Bunun yolunun doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sözlerin, sözde değil icraatta doğrulamak gerektiğini düşünüyoruz. Sizleride Forkliftte güvenli buluşmanın adresi Noktaya davet ediyoruz.

Firmanızın;

İhtiyacı olabilecek Uzun veya kısa süreli Forklift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için en fazla 1-2 yaşında yeni model makineler ile talibiz. Operatörlü, operatörsüz, Aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ve rampalı kamyonlarımızla emrinizdeyiz. Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya Forkliftiniz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir Forklift ihtiyacınız olabilir. Nasıl çözümleyeceğiniz veya nasıl organize edeceğiniz konusunda çözüm çok kolay iletişim linkine tıklayarak ücretsiz keşif veya danışmanlık alabilirsiniz. Rampalı kamyonlarımız ile sigortalı (opsiyon) olarak tüm işinizi anahtar teslimi teslim edelim.

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.