MK HİJYENİK ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

0212 549 57 78

Medikokim 1988 yılında İstanbul’da kurulmuş, 1990 yılında imalâta yönelerek ilk üretimini gerçekleştirmiştir. Süreç içinde bir show more

0212 549 57 78

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 157/B, B-7 Blok

http://www.medikokim.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Medikokim 1988 yılında İstanbul’da kurulmuş, 1990 yılında imalâta yönelerek ilk üretimini gerçekleştirmiştir. Süreç içinde bir yandan ürün çeşitlerini arttırmış diğer yandan ürünlerinin özelliklerini geliştirmiştir.

Firma bu gün; modern teknolojisi ve uzman kadrosuyla, uluslararası standartlara uygun olarak ve hepsinin de ülkemizdeki ilk üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu tek kullanımlık tıbbi ürünleri üreterek, sağlık sektörüne ve ülke ekonomisine katkısını sürdürmektedir.

Medikokim ürünleri Türkiye’nin yanı sıra; Avrupa, Ortadoğu, Asya, Kuzey Afrika, Orta Amerika ve Güney Amerika’da olmak üzere toplam 23 ülkede başarı ile kullanılmaktadır.

MİSYON & VİZYON

Ana hedefimiz, ürün yelpazemizdeki ürünleri daima aynı kalitede üretmek, değişen teknolojik şartların getirdiği avantajları ürünlerimize ve üretimimize yansıtmak, ürün yelpazemizi genişletmek,ürünlerimizin tanıtımında daha etkin olmak,ürünlerimizi maximum müşteri memnuniyeti felsefesi güderek müşterilere ulaştırmak ve daha çok müşteriye ulaşarak destek olmaktır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.