MİKRON REKLAMCILIK SER. MATB. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 55 59

Uzun yıllardır, Endüstriyel alanda serigrafi ve matbaacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Mikron Reklamcılık,konusunda uzman ve deneyimli show more

0212 549 55 59

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 410/B, E-2 Blok

http://mikronreklam.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Uzun yıllardır, Endüstriyel alanda serigrafi ve matbaacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Mikron Reklamcılık,konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle,Türkiye’ nin her bölgesine hizmet vermektedir.

Mikron Reklamcılık’ ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerin başında, uzun yıllara dayanan tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları gelmektedir.

Uluslararası pazara girmeyi hedefleyen ve bu yönde çalışmalarını ayrıca sürdüren Mikron Reklamcılık, kobiler ve key account firmalara sunduğu kaliteli hizmetlerle pazarda bilinen ve güvenilir bir şirket haline gelmiştir.

Mikron Reklamcılık Genel Müdürü Hüseyin Güzel, pazarda kalıcı olabilmenin en önemli faktörünün, kaliteli hizmet vermenin yanı sıra hizmet sonrası iletişimin ve servisinde önemli olduğunun unutulmaması gerektiğini vurgulamaktadır.

Mikron Reklamcılık sektörünün lider kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışan, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer almaya sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yapma gayretiyle yoluna devam ediyor.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaya çalışan Mikron Reklamcılık, dekorasyonda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Mikron Reklamcılık, aynı zamanda sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Mikron Reklamcılık, yüzlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlarla buluşturuyor.

Misyonumuz
Araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı zevklerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Vizyonumuz
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.