MİCRON ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 52 62

2013 yılında kurulan firmamız alüminyum sektöründe 25 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan kadrosu ile alüminyum folyo, levha, rulo, show more

0212 671 52 62

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 114, B-5 Blok

http://micronaluminyum.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

2013 yılında kurulan firmamız alüminyum sektöründe 25 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan kadrosu ile alüminyum folyo, levha, rulo, çeta , gofrajlı rulo, boyalı rulo ,alaşımlı alüminyum ve eloksallı alüminyum levha konusunda sektördeki müşterilerimize farklı hizmet sunma amacı ile yola çıkmıştır.

Özellikle alüminyum folyo konusunda müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda 100-200 micron arası özel ölçülerde dilinmiş miktar sınırlaması olmaksızın soğutma sanayi flexable boru ve plastik boru sektöründe son derece hızlı hizmet verme kabiliyetine sahiptir.

VİZYON

Türkiye sanayisinin ihtiyaç duyduğu alüminyum folyo , levha ve rulo ihtiyacını, yıllardır alüminyum sektöründe hizmet vermiş olmanın verdiği deneyim ve birikim ile kullanıcılarına kaliteli bir şekilde sunmak ve alanımızda uzmanlaşmaya devam etmek ana hedefimizdir.

MİSYON

Her zaman yenilikçi,deneyimli ve uzman kadrosu ile,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış ve satış sonrası destek hizmeti ile, kalitede sürekliliği ön planda tutarak Türk Sanayisi’ne katkıda bulunan saygın bir kuruluş olmak.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.