Mesken İnşaat Sanayi İth. İhr. Ve Tic. Ltd. Şti.

0212 671 11 53

1998 yılında Rize’de ticari hayatına başlayan MESKEN İnşaat, 2000 yılına kadar bor madeni ve inşaat demiri ihracatı, toptan ve toptan show more

0212 671 11 53

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 1 İç Kapı No: 15, Sosyal Tesis 2

http://meskeninsaat.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1998 yılında Rize’de ticari hayatına başlayan MESKEN İnşaat, 2000 yılına kadar bor madeni ve inşaat demiri ihracatı, toptan ve toptan üstü satışı ile iştigal etmiştir.

1998 yılında Rize’de ticari hayatına başlayan MESKEN İnşaat, 2000 yılına kadar bor madeni ve inşaat demiri ihracatı, toptan ve toptan üstü satışı ile iştigal etmiştir.
2011 yılı itibariyle şirket merkezi İSTANBUL’a taşınarak ticari faaliyetini burada sürdürmeye devam ettirmektedir.

MESKEN İnşaat, ağırlıklı olarak; düz ve nervürlü inşaat demiri,çelik hasır toptan/toptan üstü satışı ve ihracatını yapmaktadır. Ayrıca müşterilerine fiyat danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Sektördeki yenilikleri uluslararası boyutta takip eden, yenilikleri müşterilerine en iyi şekilde sunan firmamız; kalite, hizmet anlayışı ve sektörde marka olma bilinci ile fark yaratmayı, müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli geliştirmeyi, sektöründe büyümeyi amaçlamış ve bu yolda önemli bir yol kat etmiştir.

2013 yılı bizim hedeflediğimiz alanlarda sermaye yapısını güçlendirerek, bütün operasyonlarımızı İkitelli yönetim binası çatısı altında toplayıp, yaptığımız operasyonlarda daha hızlı karar alıp kârlılığımızı artırdığımızı gördük.

2013 yılındaki tek merkezde toplanıp operasyonlarda neticeye ulaşma zamanını kısalta ve ürün tedarikteki başarımızdan dolayı, bu yıl e-fatura çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. E-işlemler sayesinde güçlü bir merkezi yönetim düzenli bir yapıda oluşturmuş olduğumuz şirketimizin iskeletini taçlandırma onuruna erişmiş bulunmaktayız.

Kuruluşundan bu yana sürekli kendini yenileyerek ve büyüyerek, kaliteli ürün ve sınırsız hizmet anlayışını birleştiren firmamız, deneyimli hizmet kadromuz ile siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verme yolunda sizinle kazanmaktan onur duyar.

Hep birlikte daha güzel günlere.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.