MESAN DEMİR ÇELİK İNŞ. OTM. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 95 09

Mesan Demir Çelik İnşaat Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız, demir çelik sektöründe uzun yıllar süren tecrübe ve show more

0212 549 95 09 / 0212 549 95 10

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 378 - 379, E-2 Blok

http://mesandemircelik.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Mesan Demir Çelik İnşaat Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız, demir çelik sektöründe uzun yıllar süren tecrübe ve edindiği bilgisiyle İstanbul İkitelli O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi Bölgesinde Faaliyete başlamıştır.

Firmamızın temel politikası; Müşteri memnuniyeti, Yüksek ölçüde güven, Zengin stok çeşitleri ve Kaliteli hizmeti Siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Takım tezgahı ve Makine imalat sanayi, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi, Metal mobilya, El aletleri sanayi, Volan-dişli sanayi, Madeni eşya-bağlantı elemanları, Asansör sanayi ve Dekoratif demir sanayisinin ihtiyacı olan; Genel Çelikler, Islah Çelikleri, Sementasyon Çelikleri, Alaşımlı çelikler, Transmisyon Milleri ve Otomat Çelikleri, Yuvarlak, Dört Köşe, Sıcak Çekme Lama, Soğuk Çekme Lama, Altı Köşe ve Çelik Çekme Boru ürünlerinin Toptan ve Kesimli olarak perakende satışını yapmaktadır. Siyah boru, Kutu Profil, Npı-Npu ve Köşebent Demirleri , gibi malzemeleri tedarik programında bulunduran, Mesan Demir Çelik İnşaat Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. uzmanlığından, müşterilerinin imalat programları ve son ürünün kullanım amacına göre uygun ürünleri seçmeleri ve tedariki konusunda da destek vermektedir.

Değerlerimiz; Daima büyümemiz, devamlı geliştirilen fikirlerimiz ve müşterilerimizle aramızda dürüst çalışma ilkemiz ile tesis edilen güvene dayanmaktadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.