KOÇ DİŞLİ CNC MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 67 12

Çünkü hedefimiz her zaman sizler için daha iyi hizmet verebilmek ve her zaman daha kaliteli ürünler üretmektir.

Çünkü, biz yılların show more

0212 671 67 12

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 318 - 319, D-3 Blok

http://www.kocdisli.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Çünkü hedefimiz her zaman sizler için daha iyi hizmet verebilmek ve her zaman daha kaliteli ürünler üretmektir.

Çünkü, biz yılların verdiği piyasa tecrübemizi ürünlerimizin kalitesine, çeşitliğine, hizmetlerimizin hızlılığına ve güvenine katarak sizler için çalışıyoruz

Dişli ve makina yedek parça konusunda sizlere kaliteli hizmetler sağlamayı amaç edinen firmamız, dişli imalatı konusunda, dişli açma işleminden dişli taşlamaya ve dişli tasarımına kadarki tüm dişli imalat süreçlerinde uluslararası standartlarda (DIN, ISO, SEA) üretim yapılmasına dikkat etmektedir. Dişli imalatı için dişli numunesi veya dişli teknik resmi ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli amacımızdır ve dişli imalatçıları içinde iyi bir dişli imalatçısı firma olarak iyi bir noktada kalma gayreti içindeyiz. Dişlici olarak redüktör tamiri, dişli mil tamiri, redüktör gövdesi tamiri gibi bir çok makina yedek parça tamiri, onarımı hizmetlerini sunmaktayız. Dişli üretimi, dişli imalatı yaptığımız firmalar ve yeni müşterimiz olan firmalara en iyi hizmetleri sunmanın gayreti içindeyiz. Fason Dişli imalatı yanında müşterilerimizin arızalı veya bakıma ihtiyaç duydukları yerli ve yabancı marka redüktörlerin redüktör tamiri hizmetlerini yapmaktayız.

Endüstrinin bir çok alanın da kullanılan makine dişlisi çeşitlerinden oluşmaktadır. Koç Dişli ayna mahruti dişli ve diğer dişli çeşitlerinin imalatını yapan firma olarak istanbul İkitelli Organize Sanayide bulunmaktayız. Dişli konusunda malzeme seçiminde en son üretim noktasına kadarki tüm süreçte en iyi dişli imalatı yapan firmalardan biri olarak en iyi kaliteyi sağlama gayreti içindeyiz. Dişlici olarak tüm dişli imalatı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dişli imalatı yanında projelerini için dişliler hakkında bizden danışmanlık desteği alabilirsiniz. Bizden kaynaklı oluşabilecek dişli sorunları karşısında ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.