KKS. MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - 25 Yıldır Çitte Kalite ve Güven

0212 549 80 90

1992 yılında kurulan KKS Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Çit firmaları arasında yer show more

0212 549 80 90

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:233, C-4 Blok

http://www.ascit.com.tr/

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

1992 yılında kurulan KKS Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Çit firmaları arasında yer almakta ve Çit sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.
ASÇİT markasıyla tanınan firmamız Çevre Güvenlik Çit Sistemleri, Kapı Otomasyonu, Giriş – Çıkış Kontrol Sistemleri, Örgü Tel Çit , Kaynaklı Tel Çit , Panel Çit, Double Panel Çit , Asdekor, Jiletli Tel Çit, Dikenli Tel Çit , Ferforje Uygulamaları, Filtre Telleri, Puntolu Teller, Çit Direkleri, Şantiye Çitleri, Gabion, Köpek Koruganları, Portatif Çitler, Kapı Motorları, Kapılar, Çit Kapıları, Kollu Bariyerler, Aksesuarlar, Klempler, Rüzgar Kesiciler, Genişletilmiş Metaller, Fidan Koruma, Taş ve Beton Elemanları alanlarında üretim, pazarlama ve uygulama hizmeti vermektedir.

Havaalanları, limanlar, barajlar ve sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, askeri bölgeler, tatil köyleri, villalar, fabrikalar ve tüm inşaat projelerinde çevre güvenliği ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında çözüm üretmeye devam etmektedir.

25 Yıldır aynı işi yapan bir firma olarak ;
Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanıyoruz.
Kendi personelimiz ile hizmet veriyoruz ve rekabeti dürüstçe yapıyoruz.
”Yaptıklarımız; yapacaklarımızın referansıdır” diyoruz.
Güveninize layık olmaya çalışıyoruz.
Kalitemizi belgelendiriyoruz.

Kısaca ;
“Çitte Kalite Ve Güven” diyoruz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun