KARTAL DEMİR ÇELİK

0212 487 33 99

İnternetten satış yapmak amacıyla kurulan bir firmayız.Adımızın gecen zamanla birlikte daha da değerleneceğinin aranan ve güvenilen bir show more

0212 487 33 99

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, B-6 Blok No: 145, No:160, B-7 Blok

http://www.demirurunleri.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

İnternetten satış yapmak amacıyla kurulan bir firmayız.Adımızın gecen zamanla birlikte daha da değerleneceğinin aranan ve güvenilen bir firma olacağının bilincindeyiz bunu da siz müşterilerimiz sayesinde başaracağımıza inanıyoruz.

Zamanın değerli olduğu bir çağda sektörün stok ve fiyat bilgilerine 7 gün 24 saat canlı olarak ulaşabileceğiniz, fiyat teklifi oluşturabileceğiniz kısacası demir çelik ile ilgili her tülü ihtiyacınızı bulabileceğiniz bir Web sitesinin eksikliğini gördük ve DEMIRURUNLERI.COM sitesini kurduk.Amacımız ihtiyaç duyulan demir çelik ürünlerinin ilk elden en hızlı şekilde imalatçı firmalara ulaştırmaktır. DEMİR ÜRÜNLERİN’de kalite bilinci daima ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla fiziksel ve kimyasal analiz laboratuvarlarımızda ürettiğimiz ürünler, test edilerek kaliteli ve standartlara uygun olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

DEMİR ÜRÜNLERİ, müşteri istekleri doğrultusunda, değişik ülke standartlarında da üretim yapabilmektedir.Sektördeki deneyimlerimize dayanarak uygun fiyat ve şartlarda demir çelik ürünleri temin ederek ,müşterilerimize sunmak. Güveniniz ile kaliteyi ön planda tutarak, ahlaki değerlerimizden, ödün vermeden sektörde kalıcı olmak.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.