KARARLI FIRÇA EKİPMANLARI SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. - Yılların Bilgi ve Birikimi

0212 671 11 66

Firmamız 41 yıllık iş tecrübesiyle 1999 yılında Kararlı Fırça olarak faaliyete başlamış çalışmalarına başladığı ilk günlerden show more

0212 671 11 66 / 0212 671 11 67

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 51/B, B-1 Blok

http://www.kararlifirca.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Firmamız 41 yıllık iş tecrübesiyle 1999 yılında Kararlı Fırça olarak faaliyete başlamış çalışmalarına başladığı ilk günlerden itibaren rekabet ortamını yaratarak sektördeki yerini almıştır. Endüstriyel fırça konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip şirketimiz Makine imalatı , Yapı sektörü, Cam Sanayi, Deri Endüstrisi, Elektrik pano imalatı Tekstil, Gıda, Matbaa, Ambalaj sektörü ve her türlü isteğe bağlı özel tasarımlı fırçalar üretmektedir.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede fırça sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite zamanında teslim uygun fiyat ve satış sonrası servis hizmetleri olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Kararlı Fırça sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını duyar, yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bu gün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Yenilikçi hizmet anlayışımızla üstün hizmet kalitеmiz,uzman perѕonelimiz ve ekipmаnlаrımızlа doğru ve etkin iletişim yöntеmlеrini kullanarak müşterіlerіmіzіn hedeflediği başarıyı yakalamalarını sağlamaktır. Yurt іçі ve yurt dışındaki çаlışmаlаrımızdа müşterіlerіmіzіn ihtiyаç duyduğu her alanda hizmet verip başarılı іşlere imza аtаrаk sektörün öncülerinden olmаk.

Misyonumuz

Ürünlerimizi kullanan müşterilerimize markamızın güvenirliğini ve kalitesini hissettirebilmek, ihtiyaçları tam оlarak tesрit edip bunların doğrultuѕunda en uygun ürünü geliştirmektir.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.