KANGAL VİNÇ KALD. VE TAŞIMA MAK. CARESKAL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 40 38

2003 yılında kurulan şirketimiz, o günden bu yana Türk Sanayicisine verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle sektöründe kendini show more

0212 671 40 38

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 176, B-8 Blok

http://www.kangalvinc.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

2003 yılında kurulan şirketimiz, o günden bu yana Türk Sanayicisine verdiği kaliteli ürün ve hizmetlerle sektöründe kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz en üst düzeyde müşteri memnuniyetini kaliteli ürünleri ve alanında uzman personeliyle hızlı ve etkin şekilde verdiği satış sonrası hizmetleriyle sağlamaktadır.

Kalite, şirketimizde her aşamada kontrole tabii olup, imalat esnasında kullandığımız tüm parçalar ISO 9001 kalite sistemi standartları ile üretilmektedir. Son teknolojiyle donatılmış makina parkurumuzda, alanlarında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen üretimimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarında gerçekleştirilir. Bu nedenledir ki, ürünlerimiz Türk Sanayisi’nde geniş kullanım alanı ile kabul görmüş ürünlerdir.

250 kg kapasiteden 100 tona kadar tüm ebatlardaki vinç çeşitlerini Türk Sanayisinin hizmetine sunmuş bulunan firmamız; Elektrikli Ceraskal, Gezer Köprü Vinçleri, Portal Vinç, Özel Kaldırma ve Taşıma Makinaları imalatının yanı sıra Çelik Konstrüksiyon İmalatı konusunda da kendisini geliştirerek sektörde uzman bir firma haline gelmiştir.

Ülkemiz sanayicisine ve çözüm ortaklığı yaptığı firmalara en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyan firmamız, her zaman her koşulda Türkiye Sanayicisinin hizmetindedir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.