ISIMAK REZİSTANS

0212 671 17 76

1994 yılında kurulan Isımak Rezistans, Endüstiyel Rezistans üretimiyle kendi sektöründe her zaman en önce olmayı benimsemiştir. Kaliteli show more

0212 671 17 76

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:33/B, B-1 Blok

http://www.isimak.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1994 yılında kurulan Isımak Rezistans, Endüstiyel Rezistans üretimiyle kendi sektöründe her zaman en önce olmayı benimsemiştir. Kaliteli üretim ile müşteri memnuniyeti kendine ilke edinmiştir.

Isımak ürünler, 1994 yılından bugüne devam eden tecrübe, modern teknoloji ve önce insan politikasını benimseyen yetenekli teknik personelimizin katkılarını yansıtmaktadır.

Firmamız geçen süreçte müşteri taleplerine ve modern teknolojinin gerektirdiği yenilikler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek, bugun satış portföyündeki ürünlerin büyük bölümünün üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ısımak rezistans, kalitenin yanında, verdiği terminleri yerine getirmenin güveni ile daha da büyümüştür. Bu amaç doğrultusunda tüp rezistans,kelepçe rezistans ve yüksek verimli fişek rezistans imalatı yapmakta olan firmamız 2011 yılından itibaren sıcak yolluk ve manifold rezistansı imalatını da ürün yelpazesine eklemiştir.

Karşılıklı güven ve dayanışma ile dünya standartlarındaki teknolojiyi takip ederek en iyi, en kaliteli ürünleri sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Bu birlik ve beraberliğimizin devamını diler, saygılar sunarız.

Vizyonumuz

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Misyonumuz

  • Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız.
  • Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.