İPEK TEKSTİL İNŞ. GIDA SAN. VE DIŞ TİC .LTD. ŞTİ.

0212 671 10 14

Kasım 1997 tarihinde ticari hayatına başlayan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve sağlıklı hijyenik nefis lezzetleri müşterilerine show more

0212 671 10 14 / 0212 671 10 15

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:12 -11/B - 10/B, A-1 Blok

http://www.ipekgida.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Kasım 1997 tarihinde ticari hayatına başlayan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve sağlıklı hijyenik nefis lezzetleri müşterilerine ulaştırma anlayışı ile sektöründe hızla yükselen bir ivme yakalamış, müşterilerinden aldığı pozitif tepkilerle gün geçtikçe büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Şirket, yakalanan hızlı büyüme ivmesi 2002 yılı sonunda Türkiye’nin en büyük kahve ve krema ithalatçıları arasında hatırı sayılır bir noktada yer almasını sağlamıştır.

İstanbul merkezli firmamız, tüm dünyada sudan sonra en çok tüketilen sıvı olan zengin kahve ve krema çeşitlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmasının yanı sıra Irak, Suriye ve Rusya gibi ülkelere de ihracatını yapmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda kısa süre içinde Avrupa’nın önde gelen ülkelerine de kahve ve krema çeşitleri ihracatı hedeflenmiş ve çalışmalarına başlanmıştır

Hazırlanan tüm kahve ve krema çeşitleri müşteri isteği doğrultusunda değişik seçeneklerde paketlenmekte ve etiketlendirilmektedir.

Müşterilerimiz; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen ticari anlayışı ile kuruluşunun başında yakaladığı hızlı yükseliş ivmesini aynı kararlılıkla devam ettirecek olan Ipek Gıda çatısı altında, aradıkları kalite ve hizmet anlayışını bulmaya devam edeceklerdir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.