İLETİ TAŞIMACILIK LOJ. HİZ. AMB. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 42 46

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup faaliyete girdiğimiz günden bu güne müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Bu amaçla, tüm show more

0212 549 42 46

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 106, B-4 Blok

http://www.iletilojistik.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup faaliyete girdiğimiz günden bu güne müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Bu amaçla, tüm süreçlerimizde güncel kalite standartlarını referans alarak müşteriye katma değer yaratan anlayışla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İlaç Firmalarının pazarlama birimlerinde yaklaşık 20 yıl kadar süren çalışmanın son ayağında Novartis Pazarlama İstanbul Bölge Müdürlüğü görevini yürüttüm. Emekli olduktan bir süre sonra Norvartis Consumer Health bölümü yönetiminden, promosyon ürünleri Lojistiğinde yaşanan aksaklıkların giderilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi amacıyla gelen talep doğrultusunda şirketimizi kurduk. Şirketimizin kurulmuş olduğu günden bu güne kadar 15 yıl süreyle neredeyse %65 daha düşük maliyetle hiçbir aksaklık olmaksızın, uyum içerisinde hizmet vermekteyiz.

Novartis Consumer Health ile birlikte uzun süredir kesintisiz devam eden hizmetimizin sürekliliği, müşteri memnuniyetinin en açık delilidir. Aynı paralelde, 2004 yılından itibaren Nestle Health Science’a vermekte olduğumuz hizmette, tam uyum içinde kesintisiz devam etmektedir.

Promosyon ürünleri lojistik faaliyetlerinin GMP standartlarına sahip firmalar tarafından ilaç gurubu ile verilmesinin, maliyet açısından getirdiği 3 kata kadar çıkan maliyet artışı ve sık sık aksayan hizmetler nedeniyle yaşanan önlenemez senkronizasyon sorunlarının neden olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bahsi geçen karmaşayı önleyen butik çalışma tarzımızla yenilikçi düşünce anlayışımız ve etik çalışma prensibi ile de Sayın Firmanıza ait stant ve promosyon ürünlerinizin, lojistik faaliyetlerini yürütmek, kutulama, etiket değişliği, kalite kontrol ve öngörülen sevkiyat programlarına tam uyumlu hizmetlerimizi rekabetçi fiyat anlayışı sizlere de sunmak arzusundayız.

Misyon

Müşterilerimizin maliyetlerinin düşürülmesi ve rekabet gücünün artırılması amacıyla, tedarik zincirinde ihtiyaç duyacağı depolama ve lojistik hizmetlerini, düşük maliyet, kurumsal risk yönetimi anlayışı, deneyimli personeli, etik ilkeler çerçevesinde müşteri odaklı yaklaşım ile kesintisiz olarak sunmaktır.

Vizyon

Depolama ve lojistik hizmetlerinde, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hızlı, güvenilir ve katma değer yaratan bir çözüm ortağı olmaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinen İleti Lojistik, tedarik zincirinin önemli bir parçası olarak müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir. Bu hedefin gerçekleştirilmesi amacıyla;

 • Müşterilerimizin taleplerine süratle cevap vererek zamanında ve doğru hizmet sunmayı,
 • Müşterilerimizin iş yükünü alarak yaşamlarını kolaylaştırmayı,
 • Müşteri ve paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini sürekli olarak izleme ve ölçmeyi,
 • Tüm hizmet ve süreçlerimizde risk temelli düşünce anlayışı ile riskleri sistematik olarak değerlendirerek ve önleyici yaklaşım sergilemeyi,
 • Hizmetlerimizde tarafsızlık, gizlilik ve güvenilirlik ilkesini gözetmeyi,
 • Etik ilkelerden ödün vermeden çalışmayı,
 • Personelin bilimsel ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmalarını sağlamak için sürekli eğitimi esas almayı,
 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün güvenliği ve operasyonel verimliliği üst seviyede tutmayı,
 • Mevzuat ve standart şartlarına koşulsuz uymayı, » Sürdürülebilir kalite anlayışı ile hizmet ve iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi beyan ve taahhüt ederiz.

bize mesaj gönder

  Fiyatınızı oluşturun

  Görüntülenecek derecelendirme yok.