Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

HUZUR PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 63 48

Huzur Paslanmaz ; Paslanmaz sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, show more

0212 671 63 48 / 0212 671 63 49

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 415, E-2 Blok

http://huzurpaslanmaz.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Huzur Paslanmaz ; Paslanmaz sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite” , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Huzur Paslanmaz Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
HUZUR PASLANMAZ…

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.