HAKSAN TAKIM TEZGAHLARI MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 07 55

Firmamız; 1972 yılında SOMALI kardeşler tarafından torna ve matkap tezgahı alınarak bir tamir ve yedek parça atölyesinde iş hayatına ilk show more

0212 671 07 55 / 0212 567 33 31

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 92, B-3 Blok

http://www.haksanmakina.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Firmamız; 1972 yılında SOMALI kardeşler tarafından torna ve matkap tezgahı alınarak bir tamir ve yedek parça atölyesinde iş hayatına ilk adımını atmıştır.Kuruluşta adı Haksan Makina belirlenen işletmemiz 4 yıl içerisinde Kollektif Şirketine dönüştürülmüştür.

Kollektif Şirket kuruluşundan belirli bir zaman sonra Küçükköy Gaziosmanpaşa’daki işyeri firma mülkü edinilip imalathane olarak düzenlenme yapılmıştır. Kurulan yeni işyerimizde ; avize makinaları ve kalıpları imalatına başlayıp, sanayiye adım atan firmamız daha sonra Türkiyede ilk defa 100 yerli matkap mandreni, mors konikleri ve mors kovanları imalatına geçmiş ve sanayicinin kullanımına sunmuştur. Türkiyede önemli bir pazara sahip olan ve kaliteli imalatı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön pla tutan firmamız , imalat süreci devam ederken 1986 yılında Bayrampaşada her türlü takım tezgahları ve teknik hırdavat çeşitleriyle ticaret hayatına atılıp,ilk showroomunu sanayicinin hizmetine sunmuştur.

1995 Yılı başı itibariyle imalatın duraklaması ve Sanayiciye daha geniş kapsamlı ve iyi hizmet sunabilmek için şube sayısını zaman içinde artırarak 3 e çıkarmıştır.Doğru fiyat politikası , ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini düstur edinerek Takım Tezgahları pazarında hizmette öncülük etme yarışına girmiştir.

Genç ve dinamik kadrosu ile kararlı adımlarla daha iyiye doğru koşan firmamızda 6 Mağaza ve yaklaşık 70 personel hizmet vermektedir.
Haksan Makine genel olarak CNC ve üniversal takım tezgahları , saç işleme makinaları alımı – satımı ve ithalat – ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir.Bunun yanında kullanılmış makine alımı-satımı ve takasında piyasada söz sahibidir. Ayrıca Kardeş firmamız olan Haksan Kalıp Elemanları ; Teknik hırdavat çeşitleri , Kalıp Elemanları , El aletleri ve Makina Aksamları konusunda değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Gerek metal işleme üzerine gerekse bilimum makine ve teknik hırdavat çeşitleri ile Türkiye dışında Makedonya , Suriye , Bulgaristan , Moldovya , Romanya , Yunanistan , Kosova , Rusya , Katar, İran , Irak ,Mısır ve Azerbaycan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Bunun yanında Çin , Tayvan , Çekoslovakya , Bulgaristan , Rusya gibi ülkelerden de ithalat yapmaktadır.

Firmamız şuan faaliyette olan 6 Mağaza ile sektöre hizmet vermektedir. 3 Mağazamız Makina , 3 Mağazamız Hırdavat ve Kalıp Malzemeleri üzerine faaliyetini sürdürmektedir. İşletmemiz bulunan bu şubeleri Türkiye çapında yayıp, faaliyette olan makine marketlerimize farklı şehirde yenilerini eklemek ve makine sektöründe bulunan adını daha ileriye götürmeyi planlamaktadır.firmamız sektörde “Makina Marketiniz” ve “Kalıp Marketiniz” sloganıyla hizmet vermekte ve her yeni gün market içindeki ürünlere yenilerini eklemektedir,ilerleyen günlerde şubelerimizin çoğalmasından kaynaklanarak ürün yelpazemizide genişletmek mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünlerimizin büyük çoğunluğunu sergilemek ve bu anlamda müşteri memnuniyetini 1.sırada tutup en hızlı hizmeti ve kaliteyi en uygun fiyata vermek için çaba göstermekteyiz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.