GRD PASLANMAZ ÇELİK METAL İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 486 04 03

Dürüst, gururlu, severek hizmet sunan, kendini adamış ticari anlayışımız ve itibarımız sattığımız çubuklar kadar sağlamdır.
2004 show more

0212 486 04 03

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 154, B-7 Blok

http://www.grdsteel.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Dürüst, gururlu, severek hizmet sunan, kendini adamış ticari anlayışımız ve itibarımız sattığımız çubuklar kadar sağlamdır.

2004 yılında kurulan GRD Paslanmaz faaliyetlerini ithalatını gerçekleştirdiğimiz Paslanmaz Çelik Uzun Haddelenmiş ürünlerin toptan ve perakende yurtiçi satışları ile sürdürmektedir.

Sektörde 30 seneyi aşkın süredir faaliyet göstermekte olan ana firmamiz Fatih Çelik’in ithalat ve distribütörlük faaliyetlerini gerçekleştirmek amacı ile kurulan GRD Paslanmaz, süregelen birikim ve tecrübesi, kalite odaklı ve sürdürülebilir tedarikçi ilişkileri ile Makina, Gıda, Otomotiv, Yedek Parca, Kalıp, Inşaat, Mimari, Kimya ve Sağlık sektörlerinde önde gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarına güvenilir bir şekilde cevap vermektedir.

Tedarikçi portföyümüz kalite ve ürün güvencesi sunan Hindistan ve Tayvan menşeili seçkin üreticiler ile Çin ve Güney Kore’de bulunan servis merkezlerinden oluşmaktadır.

GRD Paslanmaz AISI 303, AISI 304 ve AISI 316 kalitelerde, yuvarlak, altıköşe, kare ve lama ürünler için geniş çeşidi ve müşterinin talebi doğrultusunda verdiği ölçü kesim hizmeti ile paslanmaz çubuk taleplerinize toptan veya perakende satış hizmeti sunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet, kaliteli tedarikçi ilişkilerimiz ve Paslanmaz Çelik uzun hadde ürün konsantrasyonumuz ile ihtiyaçlarınıza güvenilir şekilde cevap vermekteyiz. İthalatını gerçekleştirdiğimiz sertifikalı ürünlerimiz için uyguladığımız sıkı denetim sureci ile müşterilerimize sunmakta olduğumuz ürünlerin kalitesini garanti etmekteyiz.
GRD Paslanmaz temel yönetim ve çalışma prensiplerini oluşturan formül içerisindeki dürüst, gururlu, severek hizmet sunan ve kendini adamış ticari anlayışımız ve itibarımız, sattığımız çubuklar kadar sağlamdır.
Sizi GRD Paslanmaz’a bekliyoruz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.