FROSER KAYNAK EKİPMANLARI PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 50 70

Froser Kaynak Ekipmanları Pazarlama Sanayi Ticaret Olarak 2003 Yılından Bugüne Kaynak Sektöründe Hizmet vermekteyiz. Profesyonel Kadromuz, show more

0212 549 50 70

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 198, C-1 Blok

http://www.froser.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Froser Kaynak Ekipmanları Pazarlama Sanayi Ticaret Olarak 2003 Yılından Bugüne Kaynak Sektöründe Hizmet vermekteyiz. Profesyonel Kadromuz, Perakende Satış Mağazamız, Yaygın Servis Hizmetlerimizle İstanbul Genelinde Ve İnternet Üzerinden www.froser.com.tr Adresimizden Tüm Türkiye’ye Hizmet vermekteyiz. Kaynak Sektöründe Geniş Ürün Ağı,Teknik Servis Hizmeti, Her Türlü Kaynak Ürünlerinin Satışı, Kaynak Problemlerinin Çözümü, Kaynak Telleri, Kaynak Elektrodları,Paslanmaz,Alüminyum ve Özlü Kaynak telleri, Kaynak Torçları,Yedekleri Ve Tamir-Bakımı, Kaynak Makinaları Teknik Servis Ve Satış Hizmetiyle Ürünlerin Kalitesini Tecrübelerimiz İle Birleştirerek Tüm Sektörlerde Karşılaşılan Kaynak Problemlerine Çözümler Üretiyoruz. Biz Dünyaca Ünlü Ve Profesyonel Firmalarla Çalışmanın Haklı Gururu İçinde PROFESYONELLERLE ÇALIŞIN Sloganıyla Yola Çıktık. Firmaların Kalitesini, Satış Öncesi Ve Sonrası Teknik Desteğimizle Birleştirerek Bir Çatı Altında Topladık. Firmamız Kaynak Sektöründeki Fuarları, Yurtiçi Ve Yurtdışındaki Yenilikleri Ve İhtiyaçları Yakında Takip Ederek Sektörün İhtiyaçlarına En Kısa Sürede Çözüm Üretmektedir. Gedik Welding, Abıcor Bınzel, Hytronıc, Telwın, Ewm, Fronıus Gibi Tüm Türkiyede Ve Dünyada Tanınmış Markaların Bayiliğinide Elinde Bulunduran Firmamız Güçlü Ve Sağlam Adımlarla Kaynak Sektöründe Öncü ve profesyonel Kuruluş Olarak Kalitede Ve Hizmetten Ödün vermeden Yoluna Devam Etmektedir. Tüm Personelimize Teknik Eğitimler verilerek Her türlü Arızalara Yerinde Müdahale etme imkanımız bulunmaktadır. Amacımız Firmamızı Daha da Geliştirerek Yeniliklere sürekli açık güçlü ve sağlam adımlarla firmamızı daha geliştirip markamızı tüm Türkiye ve dünyaya tanıtmak ve kurumsallaşmaktır.

2010 Yılında İthalat Ve İhracat Sektöründe de Hizmet Göstermeye Başlayan firmamız Froser Kaynak Ekipmanları Pazarlama Sanayi ve Dış Ticaret LtdŞti olarak ünvanını değiştirmiştir. Firmamızı ve ürünlerimizi tüm Türkiye’ye tanıtarak markalaşma yolunda ilerleyeceğiz. Biliyoruz ki Türkiye’de taklit markalar yaygın bizde bu markalaşma yolunda taklitlerle mücadele ediyoruz. Fakat bizim farkımız verdiğimiz profesyonel, kaliteli,hızlı hizmet ve logomuzdur. Şartlar ne kadar zor olursa olsun Firmamız profesyonel kadrosuyla güçlü ve sağlam adımlarla yoluna devam ediyor.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.