ESTE SOĞUK ÇEKME METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 77 14

SEKTÖRDE SÖZ SAHİBİ

1982 yılında Muzaffer Ceber tarafından kurulan firmamız o dönemdeki adıyla Paso Ticaret olarak ticari hayatına show more

0212 549 77 14

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 31, A-2 Blok

http://www.estemetal.com%20

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

SEKTÖRDE SÖZ SAHİBİ

1982 yılında Muzaffer Ceber tarafından kurulan firmamız o dönemdeki adıyla Paso Ticaret olarak ticari hayatına başlamıştır. Rutin demir çelik işinin yanı sıra 1984 yılında ilk defa soğuk çekme demir çelik ürünlerini ithal ederek piyasaya sunmuştur.

İkinci kuşağın yönetimi devralmasıyla Este Soğuk Çekme Metal Sanayi ünvanıyla yoluna devam eden firmamız mevcut ürün yelpazesine Tünel ekipmanlarını ekleyerek inşaat sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

Temel misyonunu Tünel ve İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına yanıt vermek olarak belirleyen firmamız Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle sektörde farklılık yaratmayı hedeflemektedir..

ÖNE ÇIKAN ÇALIŞMALARIMIZ

Özellikle Tünel inşaatlarının temel ürünleri olan ve genel amaçlı olarakta inşaat sektöründe kullanılan;

  • İbo Bulon
  • Manşon
  • Somun
  • Plaka
  • Bulon Bit
  • Pilot ve Ring Bit

Gibi Tünel ekipmalarını Kendi üretiminde dünya standartlarındaki sertifikalı üretimi ile aynı zamanda Türkiye ekonomisine değer katmaya çalışmaktadır.

STRATEJİ VE SÜRDÜREBİLİRLİK

Firmamız , Arge çalışmalarına verdiği ağırlıkla tecrübesine yenilerini eklemeninin başarısı ve hızla değişen piyasa koşullarında , kalitesini daha da yükselterek dünya standartlarında güven ile hizmet sunmayı hedeflemiştir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.