ERTAY TAKIM İMAL.VE BİLEME SAN.

0212 671 03 63

Ertay Kesici Takım İmalat ve Bileme San. 2004 yılında başladığı teknik kesici takım ve bileme Sektöründe kısa zamanda lider firmalar show more

0212 671 03 63

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 143/B, B-6 Blok

http://ertaykesicitakim.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Ertay Kesici Takım İmalat ve Bileme San. 2004 yılında başladığı teknik kesici takım ve bileme Sektöründe kısa zamanda lider firmalar arasında yerini almıştır.Firmamız Türkiye ‘de yaygın pazar ağıylada bütün iç piyasaya adını duyurmuştur.Firmamız öncelikle müşterilerimize en uygun fiyatlara teğmin etmeyi hedeflemektedir.

Profesyonel ekibiyle müşterilerimize hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir.Bu bağlamda güvenilirliğinden taviz vermeyen Ertay Kesici Takım İmalat ve Bileme San. sektörüne yeni bir boyut kazandırmak için kurumsal kimliğini oluşturmuştur.

Fellow azdırma, Rayba kalıpcı frezeler, karbür frezeler,karbür matkaplar, karbür testerler, karbür T frezeler, karbür raybalar , tarama kafaları, hsse frezeler, hsse T frezeler, hsse matkaplar, hsse raybalar, hsse klavuz ve paftalar , hsse kanal frezeler, hsse daire testerler, hsse kırlangıç frezeler, ölçü aletleri, pantoğraf lama tutucular, büyütme başlıkları.

Tüm teknik hırdavat malzemelerinde stoklu çalışarak müşterinin malzeme ihtiyaçlarına ve teğminine anında cevap verebilmektedir.

Misyonumuz

Ürunlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam etmek ve dünyada da örnek bir şirket olmak.

bize mesaj gönder





    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.