EROĞLU MÜHENDİSLİK YAPI SAN. TİC. A.Ş.

0212 407 11 00

Eroğlu Mühendislik A.Ş.; 1985 yılında « Uzman Harita Mühendislik Mimarlık ve Şehircilik Planlama Bürosu » olarak faaliyete başlamış. show more

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Eroğlu Mühendislik A.Ş.; 1985 yılında « Uzman Harita Mühendislik Mimarlık ve Şehircilik Planlama Bürosu » olarak faaliyete başlamış. 1987 yılında « Eroğlu Mühendislik İnşaat Otomotiv Enerji İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. » olarak iş hayatına daha etkin bir şekilde devam etmiştir.

Ltd. Şti. olan şirketimiz 2016 yılında EROĞLU MÜHENDİSLİK YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak unvan değişikliği yaparak iş hayatına bazı yenilikler ilave ederek devam etmektedir.

Temel insan ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni yerleşim ve iş bölgeleri oluşturma, bu bölgelerin tüm alt ve üst yapısının projelendirilmesinden uygulamasına kadar olan safhaların en başında yer alan Harita ve Kadastro Mühendisliği alanında hizmet vermeye başlamış, Bu alanda İstanbul ve Türkiye’nin en prestijli projelerine imza atmış Ülkenin en saygın şirketleri arasına girmiştir. Müşterilerinin güveni ve sektörüne de taşımıştır.

32 yıllık bir geçmişi olan şirketimiz tecrübeli ve alanında uzman kadrosu, son teknoloji ürünleri ile donatılmış teknik altyapısı ile doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeyen, hizmet verdiği kişi ve kurumların memnuniyetini esas alan bir anlayış ile ekonomik, zamanında ve doğru hizmet sunmayı kendisine her zaman şiar edinmiştir.

Bugün Eroğlu Mühendislik;

  • Harita Mühendisliği,
  • İnşaat / Proje,
  • Emlak / Gayrimenkul,
  • Kentsel Dönüşüm konularında proje ve danışmanlık hizmetleri vermenin yanısıraDeğişik ürün ve malzemelerin yurt içi ve yurt dışı pazarlamasını yapmaktadır.
  • Ayrıca inşaat sektöründe muadillerine göre yalıtım değerleri oldukca yüksek ve ağırlıkca daha hafif olan iç ve dış sıva, şap, hafif hücresel briket – panel, asmolen gibi malzemelerin üretimi için tesisleşme yoluna gitmiştir. Nisan 2017’den itibaren bu ürünlerimiz piyasaya arzedilecektir.
  • Yenilenebilir enerji kaynakları konusunda şirket olarak yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız meyvelerini 2017 yılı içerisinde vermeye başlayacaktır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.