ERKMAK HİDROLİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 407 03 75

Erk Makina Ticareti San.Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında faaliyete başlamış olup; Piyasadan gelen talepleri ve teknolojik gelişmeler ışığında show more

0212 407 03 75 / 0212 407 03 76

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 146, B-6 Blok

http://www.erkmakina.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Erk Makina Ticareti San.Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında faaliyete başlamış olup; Piyasadan gelen talepleri ve teknolojik gelişmeler ışığında iş kalitesini kendini bugünkü konumuna gelmiştir. Ana Faaliyet Konumuz; Cnc plazma kesim, Boru delme makina imalatı, Boru şişirme makina imalatı , broş makina imalatı ve özel imalatlardır.
Erk Makina Ticareti San.Tic. Ltd. Şti. Üretimimizin kalitesi gösterdiğimiz özenin garantisi altında olup, müşteri memnuniyeti bizim için temel esastır. Kalite ve hız mantığıyla çalışıp, elimizde olan işleri zamanında ve kaliteli bir biçimde teslim ediyoruz. Firmamızın çalışanları bilgili, becerili, deneyimli ve bu işin ehlilerinden oluşan kişilerdir. Uzman kadromuzla sizi memnun etmek ve beraber bir çok işe imza atmak dileğiyle.
Firmamız devamlılığını ve bugünkü konumunu; Güven, Hızlı Hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine borçludur. Bu anlayış ile siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileriye gidebilmeyi ümit etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için, işlerini kolaylaştıran ürünleri, daha seri ve hızlı üretmelerini sağlamak mükemmel hale getirecek hizmet anlayışını sunmak.

Vizyonumuz

Müşteri hazinemizdir.Verdiğimiz söz şirket taahhütümüzdür ve güvenilirliğimizdir. Hoşgörü ve iyi niyetim hakim olduğu bir takım çalışması içerisindeyiz.

İnsan Kaynaklarımız

insana verilen değer nedeniyle, İnsan Kaynakları biriminin stratejik bir rolü vardır. Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip, şirketimizin stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır.

Değerlerimiz;

 • Dürüstlük ve kadir bilirlik
 • Müşterilerimizin beklentilerini önceden görerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda ve maksimum düzeyde tutmak
 • Hoşgörü ve iyi niyetim hakim olduğu bir takım çalışması
 • İş ahlakına bağlılık
 • Hem profesyonel, hem de kişisel olarak kendini geliştiren bireylerden oluşan yeniliğe ve öğrenmeye açık bir organizasyon olabilmek
 • Hem bireysel, hem de kurumsal, kalıcı rekabet üstünlüğü yaratmak
 • Üretim standardını her geçen gün bir üst seviyeye taşımak

 

bize mesaj gönder

  Fiyatınızı oluşturun

  Görüntülenecek derecelendirme yok.