ERDOĞAN METAL TEL IZG. MUTF. VE BAN. GRÇ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 95 26

1997 yılında kurulmuş olup, Tel ızgara sektöründe yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize show more

0212 549 95 26

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 210 - 211/B - 213, C-2 Blok

http://www.erdoganmetal.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1997 yılında kurulmuş olup, Tel ızgara sektöründe yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve tel ızgara imalatına getirdiği yepyeni boyut ile sektörün öncü firmalardan olmuştur.

Amacımız ; Çağdaş standartlarda tel ızgara ürünlerini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

Makine techizatlarımız ve ofisler özsermayemizdir. “Her ızgara teli özeldir ” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Erdoğan METAL güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu ürünleriyle verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Avantajlarımız ;

Özen ve Güleryüz – Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınızın imalatına itina göstermektedir; üretim, paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm – Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile üretimde daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet – Özel tasarımlı yeni makinelerimiz ve özel ambalajlama malzemelerimiz ile ürünlerinize özenle imal ediyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.