EFE METAL YASSI SAC ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 11 81

1994 yılında 105 m2 lik bir tesiste müşteri memnuniyetini ilke edinerek EFE METAL adı altında başladığımız ticari kariyerimizi, show more

0212 671 11 81

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 175, B-8 Blok

http://www.efemetal.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1994 yılında 105 m2 lik bir tesiste müşteri memnuniyetini ilke edinerek EFE METAL adı altında başladığımız ticari kariyerimizi, günümüzde 1.750 m2 kapalı alan ve dalında uzman personelimiz ile devam ettirmekteyiz.

Firmamız Demir-Çelik sektöründeki uzun yıllara dayalı tecrübesiyle Ereğli Demir Çelik Mamulleri’nin yanı sıra, Borçelik, Romanya, Bulgaristan, BDT ülkeleri, AT menşeli malzemelerin de toptan pazarlaması ve direk satışını gerçekleştirmektedir.

Amacımız öncelikle müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimizin Demir-Çelik konusunda gelebilecek her türlü talebine cevap vermek, temel prensibimiz ise hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmettir.

EFE METAL Yassı San. Ürünleri Ltd. Şti. olarak başlangıçtaki ilkelerimizden taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak, globalleşen Türk ve Dünya Ekonomisi’ni yakından takip etmek ve değişen koşullara hızla uyum sağlamayı sürdürmek konusundaki kararlılığımız ticaret hayatımız boyunca devam edecektir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.