Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

DOĞANER MAKİNE OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

0212 549 68 62

Doğaner Makine;

1990 yılı itibari ile hidrolik-pnömatik presler, kesme - sıvama kalıpları, yedek parça imalatı ile işe başlamış; show more

0212 549 68 62

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 275, D-1 Blok

http://www.dgr.gen.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Doğaner Makine;

1990 yılı itibari ile hidrolik-pnömatik presler, kesme – sıvama kalıpları, yedek parça imalatı ile işe başlamış; güven, dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, artan iş taleplerine yatırım ile cevap vermeyi bilmiştir.

Firmamız;

AG-OG elektrik pano sektörünün ihtiyaç duyduğu bakır bara kesme, bükme ve delme işlemlerini bir düzlem üzerinde gerçekleştiren makine imalatı ile yurt çapında tercih edilen, aranan bir ürün olmuştur.

Müşteri memnuniyetini terk etmemiş, sektörden aldığı cesaretle dijital bakır işleme, ray kesme aparatı, kare, dikdörtgen ve yuvarlak (PG Serisi) panç takımları imalatını, kablo kanalı kesme aparatını yenilikçi yapısı sayesinde ürün gamını geliştirmiştir.

Bakır kesme, bükme, delme makinesini bölerek aparat şekline getirmiş, elektrik ihtiyacı olmadan rahat, kolay, seyyar kullanım imkanı veren, makine yerine isteğe göre aparat olması imalatçıya ekonomik kazanç sağlamıştır.

Doğaner Makine uzman kadrosu ile kesme-sıvama kalıpları, hidrolik-pnömatik otomasyon pres imalatı işlerine devam ederek kazandığı tecrübesini siz sayın müşterileri ile paylaşmaya devam edecektir.

ISO 9001-2000 Kalite yönetim sistemi ve CE etiket ile sektördeki yerini daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.