DİNAMİK RAF SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

0212 549 61 05

1970’ten Bugüne, Bugünden Geleceğe

Dinamik Raf, 1970 yılında çıkmış olduğu kalite yolculuğunda, yurt içi ve yurt dışında show more

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1970’ten Bugüne, Bugünden Geleceğe

Dinamik Raf, 1970 yılında çıkmış olduğu kalite yolculuğunda, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği sayısız proje ile bugün 5 kıtada; büyük montajlı malzeme ihtiyacı olan tüm kuruluşların, mağaza zincirlerinin, mimarlık ofislerinin ve endüstriyel depolama çözümleri sunan tüm firmaların, teşhir ve raf sistemleri ihtiyacı için aranılan bir marka haline gelmiştir.

Üretilen Her Projeyle, Daha İyiye

%100 yerli sermayeli Dinamik Raf, 46 yılda ürettiği sayısız projeyle teşhir ve raf sistemleri sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasındadır. Dinamik ayrıca alanına getirdiği yenilikler ve sürekli daha iyiyi arama misyonuyla da sektöre her zaman öncülük etmiştir.

Sektöre Yatırım, Geleceğe Yatırımdır İnancıyla

Üretimini Zonguldak ve İstanbul’da bulunan fabrikalarında gerçekleştiren Dinamik, teşhir ve raf sistemleri alanında bugün dünyada kabul gören modern üretim teknolojilerini barındıran tesislerinde toplamda 7.500 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.

İnsana Saygıyla, Kalite DNA’mızda

Tüm ürünlerin, ISO 9001 gibi tüm ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun; güvenilir, insan hayatını riske atmayacak şekilde üretilmesi Dinamik için birincil önceliktir. Bu doğrultuda üretim tesislerinde kalite kontrol sisteminin tüm birimleri, uzman personel, ekipman ve imkanlarla desteklenmiştir.

Sizlerden Aldığımız Güçle, Mükemmelin Peşinde

Dinamik Raf, kurulduğu günden bugüne; sanayi kuruluşları, zincir mağazalar, mimarlık ofisleri başta olmak üzere, hizmet verdiği tüm müşterileriyle birlikte yarattığı sinerjiyle, hep daha büyük hedeflere ulaşmak için mükemmeli arayışını sürdürmektedir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.