DEVPAR KALIP VE OTOM. YDK. PRÇ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 671 72 54

Şirketimiz yaklaşık 30 yıllık mesleki ve teknik bilgi birikimini DEVPAR Kalıp ve Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile show more

0212 671 72 54 / 0212 671 72 55

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 424, E-2 Blok

http://www.dev-par.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Şirketimiz yaklaşık 30 yıllık mesleki ve teknik bilgi birikimini DEVPAR Kalıp ve Otomotiv Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile devam ettirmektedir.

Kalıp tasarım ve imalatının önemini kabul eden yurtiçi ve uluslar arası pazarlar bilirler ki, herhangi bir ürünün imalatında kalıbın tasarımı, zaman maliyeti, personel maliyeti ve hammadde maliyeti olarak şirketlere artı değer katmaktadır.

“ÖNCE KALİTE” yi prensip edinen DEVPAR teknik bilgi, tecrübe, teknolojik gelişmeler, uzman kadro ve AR-GE çalışmaları ile Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı hedef edinmiştir.

DEVPAR, Müşteri Memnuniyetini ilke edinerek tasarım, üretim, kalite ve personel politikasını bu çerçevede oluşturmuş ve emin adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen DEVPAR çözüm ortaklığı yaptığı şirketlere sağladığı tasarımlar ve sistematik ürünleri ile daima tekniğini ve kadrosunu geliştirerek müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmanın gururunu taşımaktadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.