CSR ENDS.ELEK.İNŞ.SAN.TİC.PAZ.LTD.ŞTİ.

0212 549 97 40

CSR ELEKTRONİK, 1986 yılında kurulmuş ve ilk faaliyeti elektronik sektöründe O günün şartlarında TV.VIDEO.TEYP.RADYO. teknik servisi ve show more

0212 549 97 40 / 0212 549 97 41

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No:48, B-1 Blok

http://csrelectronic.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

CSR ELEKTRONİK, 1986 yılında kurulmuş ve ilk faaliyeti elektronik sektöründe O günün şartlarında TV.VIDEO.TEYP.RADYO. teknik servisi ve seslendirme cihazları imalatı konusunda faaliyet göstermiş 1988 yılında ise tepe lambası sirenimalatını TÜRKİYE’de ilk yapan firmadır. O günün şartlarında Türkiye deki imalat zorluğuna aldırmadan teknolojik bilgi birikimi ile üretime geçmiş ülkemiz genelinde tepe lambası siren konusunda ilk pazarlama servis ağını kurmuş ve bu günlere gelmiştir, Öncü lider bir yapıya sahiptir firmamız konumuzla alakalı sektörde rekabeti ve kaliteyi sağlamış. CSR.Kalite politikası dünya ile rekabet edebilen tüm uluslar arası standart belgelerine sahip bir yapıda olup (SAE J) (TSE) ( ISO 9001-2008) (OHSAS 1800:2007) (ISO 14001:2009) ( EMC)(EC R65 E37 Tip onay belgesi ) (EC R10) ( CE)(GOS) ( TSE-Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi)(kapasite raporu) (İmalat yeterlilik belgesi) gibi kalite ve standart belgelerini de Firma bünyesine katmıştır.

CSR ELEKTRONİK, AR-GE çalışmalarını ve tüm üretimini İkitelli OSB tesislerinde yapmaktadır. Tesislerimizdeki makine parkuru içinde tam teşekküllü elektronik laboratuarı, CNC takım tezgahları talaşlı imalat plastik enjeksiyon kalıpları ve SMD dizgi hatları bulunmakta ve her geçen gün kararlı bir şekilde dünyadaki gelişmelere göre kendini yenilemektedir. Günden güne gelişen teknolojiye paralel olarak özellikle son 8 yıldır büyük bir yükselişe geçen power-LED teknolojisi konusunda çok ciddi AR-GE faaliyeti icra etmiş ve bu konuda Türkiye nin ilkleri gerçekleştiren firması olmuştur. Örneğin Ülkemizde ilk LED’li tepe lambası, panjur içi çakar LED sistemini dünyada ilk uzaktan kumandalı sireni üretmiş ve fikirleri, ürünleri, markası ile takip ve taklit edilen öncü ve referans firması olmuştur.

CSR ELEKTRONİK, Power-LED konusun da sürme-Soğutma ve LENS teknolojileri gibi komplike bir teknolojiyi kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca, AC/DC tüm sürücüler gibi soğutma sistemlerini de kendi tesislerimizde geliştirerek üretmektedir.

2003 yılında ANKARA bölge müdürlüğü ve 2006 yılında EGE bölge müdürlüklerini açarak yurt içine daha hızlı ve daha iyi hizmet Vermeyi amaçlamış ayrıca yurt çapında tüm illerde bayilik ve teknik servis ağı kurmuştur yurt dışında ise birçok ülke de kendi teknik servis ve satış ağını kurarak TÜRK markası olan CSR ELEKTRONİK, dış piyasada adını ve başarısını duyurmak açısından faaliyetlerini sürdürmektedir.

CSR ELEKTRONİK Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda Bulunmayı misyon edinmiş, gerekli iç ve dış koordinasyonun sağlanması, sunulan ürün kalitesinde güven sağlamak için; malzeme girişinden, satış sonrası hizmete kadar olan her evrede tecrübeli personelleri ile planlı kontrolleri gerçekleştirmektedir.

CSR ELEKTRONİK her türlü ürünün tasarlanabileceği donanımlı bir AR-GE’ye sahiptir.AR-GE bölümünün çalışmalarıyla her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Yapmış olduğu yatırımlarla AR-GE departmanımız tarafından tasarlanan ürünlerin tamamı kendi mühendislerimize ve firmamıza aittir.

CSR ELEKTRONİK için temel hedef; yeniliklere açık, değişimlere ayak uydurabilen sistemi ile büyüyerek ve marka olmak yolunda çalışmalarına devam etmek, gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlayıp, yapılacak yeni yatırımlarla yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da adından devamlı bahsettirmektir.

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü artıran CSR ELEKTRONİK’in ana faaliyet Konuları:

Endüstriyel Alanda: (Araştırma Geliştirme) (Araştırma Üretim) (Elektronik, Mekanik üretim) (Plastik kalıp tasarım imalatı) (Elektronik tasarım ve imalatı) Ticari Faaliyetler: (Pazarlama ve Satış) (Mühendislik ve Proje Hizmetleri) (İhracat) (Satış Sonrası Hizmetler

CSR ELEKTRONİK, tasarımlarda, üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp 2001 yılından itibaren ihracata da ağırlık vermiştir.Bu gün CSR ELEKTRONİK, ORTADOĞU ülkeleri, BALKAN ülkeleri, AFRİKA ülkeleri, ARAP Ülkeleri, AVRUPA,AMERİKA,ASYA ülkelerine İhracat yapmaktadır. İhracat çalışmalarını büyük bir özenle gerçekleştiren CSR ELEKTRONİK, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

CSR ELEKTRONİK, yoluna; başarının temeli yüksek kalite ve insan kaynağına yapılan yatırım yaklaşımıyla, sorumluluk ve bilgi paylaşımı bilincine sahip, profesyonel, eğitim ve tecrübe düzeyi yüksek kadrosu ile, bu kadrolarının yaptığı ve yapacağı öncü çalışmalar ile müşteri memnuniyeti ve güveni üst düzeyde tutup, sektöre başarıyla katkıda bulunma düşüncesi ile devam edecektir.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.