Demirciler Sitesi Kooperatifi

Destek

ÇELEBİ SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

0212 615 89 89

ÇELEBİ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 2003 yılında buyana işyeri hekimliği hizmeti veren alanında uzman hekimler tarafından show more

0212 615 89 89

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 1 İç Kapı No: 6, Sosyal Tesis 2

http://celebisaglik.com.tr

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

ÇELEBİ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 2003 yılında buyana işyeri hekimliği hizmeti veren alanında uzman hekimler tarafından kurulmuştur. 2011 yılından itbaren iş güvenliği çalışmalarını faaliyet alanına dahil ederek hizmet alanını genişletmiştir. 2012 yılında sektörün lider ve ilklerinden olma, deneyim ve hizmet verdiği işyerlerinin memnuniyetlerinin sonucu olarak İkitelli Organize Sanayi Başkanlığı merkez binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

ÇELEBİ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi konusunda uzman, sektör deneyimleri ve mesleki birikimleri olan hekim ve iş güvenliği uzmanları ile hizmet niteliğini sürekli geliştirmeyi amaçlayan bir organizasyona sahiptir. İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, ulusal mevzuatların güncel olarak takip edilmesinin önemli olmasıyla beraber uluslararası çalışma standartların, teknolojik gelişmelerin hizmet verilen işyerlerinde gecikme olmadan uygulanması için çalışanlarımıza eğitim veriyoruz. Bunun sonucunda çalışanlarımızda yaratılan ve kazanılan farkındalık ile kısa süre de işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği performansının yükselmesine fayda sağlamaktadır. Hekimlerimiz ve uzmanlarımız mesleki alanlarında kendilerini sürekli geliştirmeye önem veren, özel durumlara özgün çözümler üreten bir yetkinliğe sahiptir. Önerilerinin ilgili mevzuata uygun, uygulanabilir ve ekonomik olmasına özen gösterir. İşyeri iş sağlığı ve güvenliği performansını yükseltmek amacıyla çalışanların motivasyonlarının artırılmasına, sürecin sahiplenilmesine önem verir.

ÇELEBİ Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, işyerleri ve çalışanlarının sağlık ve güvenlik şartlarının korunması, geliştirilmesi için ilgili kanunlar ve yönetmelikler ile tanımlanan kapsamda gerçek İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı hizmetlerini vermeyi kabul ve taahhüt eder.

bize mesaj gönder

Create your rate

Görüntülenecek derecelendirme yok.