CAKSAN CAKA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

0212 567 45 65

1978 yılında kurulan CAKSAN Makina San. Tic. Ltd. Şti. (Kuruldupu günden bugüne kadar kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeden show more

0212 567 45 65

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 83, B-3 Blok

http://caksanmakina.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

1978 yılında kurulan CAKSAN Makina San. Tic. Ltd. Şti. (Kuruldupu günden bugüne kadar kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeden sektöründe adından söz ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

Alanında uzman bir kadro ile; kesim ve bükme makinalarının üretimini gerçekleştirmektedir. İkitelli’de takım tezgahları satışı yapmaktadır.

Enerjik, dinamik çağın yeniliklerine ayak uydurmayı bilen bir yapıya sahip olan CAKSAN Makina, müşterilerine en iyisini sunmak için düne olduğu gibi yarında yüksek başarı grafiğini sürdürmenin gayreti içinde olacaktır.

Misyonumuz

Caksan Makina olarak misyonumuz sorunsuz ürünler üretmek, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kalite çıtasını sürekli yükseğe taşıyarak çalışanlarının güvenlik ve mesleki gelişimlerine tam destek sağlayan bir işyeri ortamı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ekonomik fiyat politikasıyla sunulan üstün ürünlerde müşteri beklentilerini artarak karşılamayı amaç edinen CAKSAN Makina aynı zamanda sektörün gelişimine katkıda bulunan bir üretim anlayışıyla çalışmaktadır. Geniş servis ağı ile ürünlerin servis bakımlarını müşteriyi bekletmeden gerçekleştirmek ve bu alanda dünyanın tanıdığı bir Türk firması olmak CAKSAN’ın vizyonunu tanımlamaktadır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.