CAĞSAN MAKİNA GÜVENLİK SİST.

0212 501 62 28

Şirketimiz Cagsan Sanayi Demir Doğrama Ferforje Kapı Çelik Kontrüksiyon Sanayi adı altında İSTANBUL TOPKAPI bölgesinde 1965 yılında siz show more

0212 501 62 28

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, No: 385/B, E-2 Blok

http://cagsansanayii.com

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

Şirketimiz Cagsan Sanayi Demir Doğrama Ferforje Kapı Çelik Kontrüksiyon Sanayi adı altında İSTANBUL TOPKAPI bölgesinde 1965 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Biz Cagsan Sanayi olarak en uygun bütçelerle ideal ürünler ve çözümlerin müşterilerimize ulaştırılması temel var olma nedenimizdir. 2003 yılından beri Cagsan Sanayi ‘ninde içinde bulunduğu güvenlik ve kontrol sistemleri sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet verirken benimsediğimiz ve uymak için azami gayret gösterdiğimiz etik çerçeveyi şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Kaliteli
  • Sağlam
  • Kullanışlı
  • Estetik
  • Ekonomik ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Şirketimiz TÜRKİYE ‘nin tüm illerinde sizlere hizmet ve güvenlik ürünlerini ulaştırmanın mutluluğu içerisindedir. Cagsan Sanayi siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için deneyimli ve profesyonel eleman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Şirketimiz İsntabul ‘da güvenlik sektöründe seçkin ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Cagsan Sanayi bünyesinde bulundurduğu dinamik eleman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmektedir. Yapılarınıza ve mekanlarınıza Cagsan Sanayi ürünleri ile değer ve güven katın.Mükemmel ve sağlam tasarımlarınız için bizi mutlaka arayın. Bizi aramadan işinizi yaptırmayın. Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük kazancımızdır.

bize mesaj gönder

    Fiyatınızı oluşturun

    Görüntülenecek derecelendirme yok.