2011 yılında İstanbul’da faaliyete geçen firmamız, Avrupa standartlarında vermiş olduğu hizmet ile markalaşma yolunda emin adımlarla show more

İOSB, Demirciler Sanayi Sitesi, 34490, No: 103/B - 104/B, B-4 Blok

Bu İşletmede Henüz Gönderi Yok

Görüntülenecek Görüntü Yok

2011 yılında İstanbul’da faaliyete geçen firmamız, Avrupa standartlarında vermiş olduğu hizmet ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteden ödün vermeyip, üretim ve imalat konusunda hedeflediğimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden şaşmadan yolumuza aktif ve verimli bir çalışma sistemiyle devam etmekteyiz. By Güçlü Vinç olarak, kaliteyi fiyat politikasının önünde tutarak üretimimizi sürdürmekteyiz.

Üretim konumuz kaldırma grupları imalatı olup, muhtelif kapasitelerde kaldırma gruplarıyla birlikte vinç çelik konstrüksiyon üretimi gerçekleştirmekteyiz. Minimum üretim kapasitemiz 250 kg, maksimum kapasitemiz ise 300.000 kg’dır. Çalışmalarımızda müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirmeyi, en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, öncelikle AR-GE çalışmalarına büyük özen göstermektedir.

Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz nitelikli çalışmalar sayesinde profesyonel ekibimizle, yerinde hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde montaj ve servis hizmeti sunmaktayız.

bize mesaj gönder